ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61145, ВУЛ.КОСМІЧНА, БУД.21 А, М.ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"
Код ЄДРПОУ 24486779
Реєстраційний номер 08.09.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61145, ВУЛ.КОСМІЧНА, БУД.21 А, М.ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" 08.09.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ "УКРАГРОСІНТЕЗ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61145, ВУЛ.КОСМІЧНА, БУД.21 А, М.ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН, УКРАЇНА Україна, 61145, ВУЛ.КОСМІЧНА, БУД.21 А, М.ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН