СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Компанія СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 18015, ВУЛ. ВЕРБОВЕЦЬКОГО, 107/2, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"
Код ЄДРПОУ 24410688
Реєстраційний номер 25.04.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: БАС АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 18015, ВУЛ. ВЕРБОВЕЦЬКОГО, 107/2, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Учасники та бенефіціари компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Для компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Дані про компанію СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Підприємство СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

У підприємства СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Перевірки компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Компанія СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

Увага! Щодо контрагента СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" 25.04.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є БАС АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИБІРСЬКИЙ ЛІС".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 18015, ВУЛ. ВЕРБОВЕЦЬКОГО, 107/2, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 18015, ВУЛ. ВЕРБОВЕЦЬКОГО, 107/2, М. ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ