ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61004, ВУЛ. ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, БУД.92, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"
Код ЄДРПОУ 24340019
Реєстраційний номер 21.12.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ВЛАСНИК ВЛАСНИК - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61004, ВУЛ. ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, БУД.92, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" 21.12.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ВЛАСНИК ВЛАСНИК - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61004, ВУЛ. ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, БУД.92, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН, УКРАЇНА Україна, 61004, ВУЛ. ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, БУД.92, К.1, М.ХАРКІВ, ЖОВТНЕВИЙ РАЙОН