ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Компанія ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 08200, ВУЛ. ПОЛТАВСЬКА, Б. 70, М. ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"
Код ЄДРПОУ 24215283
Реєстраційний номер 24.02.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 08200, ВУЛ. ПОЛТАВСЬКА, Б. 70, М. ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Учасники та бенефіціари компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Для компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Дані про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Підприємство ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

У підприємства ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Перевірки компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Компанія ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

Увага! Щодо контрагента ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" 03.12.2013 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена.

Щодо компанії ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ВІСТ-2" ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВІСТ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 08200, ВУЛ. ПОЛТАВСЬКА, Б. 70, М. ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 08200, ВУЛ. ПОЛТАВСЬКА, Б. 70, М. ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ