ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Компанія ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 08200, Київська обл., місто Ірпінь, ПРОВУЛОК БУДІВЕЛЬНИЙ, будинок 9/11. Керівником компанії є Сорокін Олександр Васильович.

Повне найменування юридичної особи ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"
Код ЄДРПОУ 23584110
Реєстраційний номер 15.08.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа Сорокін Олександр Васильович
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 08200, Київська обл., місто Ірпінь, ПРОВУЛОК БУДІВЕЛЬНИЙ, будинок 9/11
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Учасники та бенефіціари компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Для компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Дані про компанію ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Підприємство ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

У підприємства ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Перевірки компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Компанія ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

Увага! Щодо контрагента ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" 15.08.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена.

Щодо компанії ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОРЕЗЕРВ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 08200, Київська обл., місто Ірпінь, ПРОВУЛОК БУДІВЕЛЬНИЙ, будинок 9/11 Україна, 08200, Київська обл., місто Ірпінь, ПРОВУЛОК БУДІВЕЛЬНИЙ, будинок 9/11