ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 41300, Сумська обл., Кролевецький р-н, місто Кролевець, ВУЛИЦЯ РОМЕНЦЯ, будинок 150. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"
Код ЄДРПОУ 23299792
Реєстраційний номер 07.10.2013; 16151760000000633
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 41300, Сумська обл., Кролевецький р-н, місто Кролевець, ВУЛИЦЯ РОМЕНЦЯ, будинок 150
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКИЙ ЯРМАРОК".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 41300, Сумська обл., Кролевецький район, місто Кролевець, ВУЛИЦЯ РОМЕНЦЯ, будинок 150 Україна, 41300, Сумська обл., Кролевецький р-н, місто Кролевець, ВУЛИЦЯ РОМЕНЦЯ, будинок 150