ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Компанія ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. МЛИНІВСЬКА, БУД. 13. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"
Код ЄДРПОУ 22561161
Реєстраційний номер 18.02.2013; 16081760000009534
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ГРИШКОВЕЦЬ ОЛЕКСАНДРА ДМИТРІВНА - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. МЛИНІВСЬКА, БУД. 13
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Учасники та бенефіціари компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Для компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Дані про компанію ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Підприємство ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

У підприємства ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Перевірки компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Компанія ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

Увага! Щодо контрагента ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" 08.02.2014 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ГРИШКОВЕЦЬ ОЛЕКСАНДРА ДМИТРІВНА - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ПРОФСПІЛКА ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ДОСЛІДНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЯ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. МЛИНІВСЬКА, БУД. 13 Україна, 33000, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛ. МЛИНІВСЬКА, БУД. 13