РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Компанія РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 81120, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Сороки-Львівські, ВУЛИЦЯ ЛУКАШЕВИЧІВ, будинок 265 А. Керівником компанії є Коваль Богдан Ярославович.

Повне найменування юридичної особи РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Код ЄДРПОУ 22419128
Реєстраційний номер 13.06.2016; 14041200000003501
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Коваль Богдан Ярославович
Основний вид діяльності 94.91 — Діяльність релігійних організацій
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 81120, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Сороки-Львівські, ВУЛИЦЯ ЛУКАШЕВИЧІВ, будинок 265 А
Контакти: 0973975286
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Перелік засновників юридичної особи

Члени Релігійної Громади

Філії та правонаступники компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Для компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Дані про компанію РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Підприємство РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

У підприємства РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Перевірки компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Компанія РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Щодо компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВВ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА У С. СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 81120, Львівська обл., Пустомитівський район, село Сороки-Львівські, ВУЛИЦЯ ЛУКАШЕВИЧІВ, будинок 265 А Україна, 81120, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Сороки-Львівські, ВУЛИЦЯ ЛУКАШЕВИЧІВ, будинок 265 А
Перелік засновників юридичної особи ЧЛЕНИ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ: 0.00грн. Члени Релігійної Громади: 0.00грн.