ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 02225, місто Київ, БУЛ. ВИСОЦЬКОГО, будинок 4, квартира 172. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"
Код ЄДРПОУ 21591152
Реєстраційний номер 12.09.2011; 10661200000008428
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 02225, місто Київ, БУЛ. ВИСОЦЬКОГО, будинок 4, квартира 172
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" 12.09.2011 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КАНОПУС".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 02225, м.Київ, Деснянський район, БУЛ. ВИСОЦЬКОГО, будинок 4, квартира 172 Україна, 02225, місто Київ, БУЛ. ВИСОЦЬКОГО, будинок 4, квартира 172