ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Компанія ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, Черкаська обл., місто Черкаси, М.ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА БУДИНОК 220. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"
Код ЄДРПОУ 21388184
Реєстраційний номер 13.05.2013; 10261760000013407
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, Черкаська обл., місто Черкаси, М.ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА БУДИНОК 220
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Учасники та бенефіціари компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Для компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Дані про компанію ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Підприємство ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

У підприємства ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Перевірки компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Компанія ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Щодо компанії ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ОРГАНІЗАЦІЯ ОРЕНДАРІВ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА УНІВЕРСАМ "ЮВІЛЕЙНИЙ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи Черкаська обл., місто Черкаси, Соснівський район, М.ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА БУДИНОК 220 Україна, Черкаська обл., місто Черкаси, М.ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА БУДИНОК 220