ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61057, ВУЛ.ПУШКІНСЬКА, БУД.40, КВ.87, М.ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"
Код ЄДРПОУ 21269999
Реєстраційний номер 23.10.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ВЛАСНИК ВЛАСНИК - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61057, ВУЛ.ПУШКІНСЬКА, БУД.40, КВ.87, М.ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Для компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Дані про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Підприємство ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

У підприємства ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

Увага! Щодо контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" 23.10.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ВЛАСНИК ВЛАСНИК - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "ДАА".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61057, ВУЛ.ПУШКІНСЬКА, БУД.40, КВ.87, М.ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН, УКРАЇНА Україна, 61057, ВУЛ.ПУШКІНСЬКА, БУД.40, КВ.87, М.ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН