НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Компанія НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61022, МАЙДАН СВОБОДИ, БУД.6, КІМ.516, М. ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"
Код ЄДРПОУ 21187267
Реєстраційний номер 20.09.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61022, МАЙДАН СВОБОДИ, БУД.6, КІМ.516, М. ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Учасники та бенефіціари компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Для компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Дані про компанію НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Підприємство НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

У підприємства НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Перевірки компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Компанія НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

Увага! Щодо контрагента НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" 20.09.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення.

Щодо компанії НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА АСОЦІАЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТОВАРИСТВА ІНВАЛІДІВ "ХАРКІВЩИНА".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61022, МАЙДАН СВОБОДИ, БУД.6, КІМ.516, М. ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН, УКРАЇНА Україна, 61022, МАЙДАН СВОБОДИ, БУД.6, КІМ.516, М. ХАРКІВ, ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОН