КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Компанія КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 36003, Полтавська обл., місто Полтава, ПРОВУЛОК СІННИЙ, будинок 1. Керівником компанії є Скрипка Анатолій Григорович.

Повне найменування юридичної особи КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"
Код ЄДРПОУ 21044757
Реєстраційний номер 21.03.2005; 15881200000001516
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа Скрипка Анатолій Григорович

Ліквідація: - - голова комісії з припинення

Основний вид діяльності 26.61.9 — ВИРОБНИЦТВО ІНШИХ БУДІВЕЛЬНИХ ВИРОБІВ З БЕТОНУ
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 36003, Полтавська обл., місто Полтава, ПРОВУЛОК СІННИЙ, будинок 1
Контакти: 560294
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Перелік засновників юридичної особи

Скрипка Наталія Михайлівна

Скрипка Анатолій Григорович

Філії та правонаступники компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Для компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Дані про компанію КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Підприємство КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

У підприємства КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Перевірки компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Компанія КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

Увага! Щодо контрагента КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" 24.03.2005 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є - - голова комісії з припинення.

Щодо компанії КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію КООПЕРАТИВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ "ПАМ'ЯТЬ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 36003, Полтавська обл., місто Полтава, Київський район, ПРОВУЛОК СІННИЙ, будинок 1 Україна, 36003, Полтавська обл., місто Полтава, ПРОВУЛОК СІННИЙ, будинок 1
Перелік засновників юридичної особи СКРИПКА АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ: 0.00грн.
СКРИПКА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА: 0.00грн.
Скрипка Наталія Михайлівна: 0.00грн.
Скрипка Анатолій Григорович: 0.00грн.