ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 54001, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 46. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
Код ЄДРПОУ 20913085
Реєстраційний номер 24.10.2011; 15221200000021712
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 54001, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 46
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДОВІРЧЕ ТОВАРИСТВО "ФОНД НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 54001, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 46 Україна, 54001, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 46