ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 04070, місто Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 66. Керівником компанії є Чабанюк Валентина Іванівна.

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"
Код ЄДРПОУ 20074118
Реєстраційний номер 16.02.2015; 10711020000033538
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа Чабанюк Валентина Іванівна

Ліквідація: ЧАБАНЮК ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 04070, місто Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 66
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" 16.02.2015 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЧАБАНЮК ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТОВО-ЗАКУПІВЕЛЬНА БАЗА "УКРПРОДТОРГ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 04070, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 66 Україна, 04070, місто Київ, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 66