СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Компанія СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 79000, Львівська обл., місто Львів, ПЛ. РИНОК, будинок 21, квартира 6. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"
Код ЄДРПОУ 19164997
Реєстраційний номер 07.05.2013; 14151760000029387
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 79000, Львівська обл., місто Львів, ПЛ. РИНОК, будинок 21, квартира 6
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Учасники та бенефіціари компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Для компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Дані про компанію СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Підприємство СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

У підприємства СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Перевірки компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Компанія СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

Увага! Щодо контрагента СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" 07.05.2013 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена.

Щодо компанії СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКЕ "КАНТ-ФОРА ЛТД".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 79000, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, ПЛ. РИНОК, будинок 21, квартира 6 Україна, 79000, Львівська обл., місто Львів, ПЛ. РИНОК, будинок 21, квартира 6