ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Компанія ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 01001, місто Київ, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 10. Керівником компанії є Касай Василь Олексійович.

Повне найменування юридичної особи ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"
Код ЄДРПОУ 19017463
Реєстраційний номер 15.06.2016; 10701200000063694
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа Касай Василь Олексійович

Ліквідація: ТИТАРЕНКО МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ - голова комісії з припинення

Основний вид діяльності 46.75 — Оптова торгівля хімічними продуктами
Платник єдиного податку немає
Розмір статутного капіталу 35 268.00 грн.
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 01001, місто Київ, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 10
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Перелік засновників юридичної особи

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ МАШИНОБУДІВНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ "УКРВАЖМАШ" ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "УКРРЕСУРСИ", розмір частки - 35268,00 грн.

Розмір внеску до статутного фонду: 35 268.00 грн.
Частка: 100.0000%

Філії та правонаступники компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Для компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Дані про компанію ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Підприємство ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

У підприємства ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Перевірки компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Компанія ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

Увага! Щодо контрагента ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" 29.06.2016 розпочато процес ліквідації. Ліквідацію завершено 01.09.2016. Уповноваженою особою з ліквідації є ТИТАРЕНКО МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕСПЕЧЕННЮ ХІМІЧНИМИ РЕАКТИВАМИ ТА СИРОВИНОЮ ДЛЯ ЇХ ВИРОБНИЦТВА "УКРРЕАКТИВ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 01001, м.Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 10 Україна, 01001, місто Київ, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 10
Перелік засновників юридичної особи ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ МАШИНОБУДІВНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ "УКРВАЖМАШ" ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "УКРРЕСУРСИ" - 35268.00 грн.: 35 268.00грн. ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ МАШИНОБУДІВНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ "УКРВАЖМАШ" ДЕРЖАВНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "УКРРЕСУРСИ", розмір частки - 35268,00 грн.: 35 268.00грн.