ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 25. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"
Код ЄДРПОУ 14238610
Реєстраційний номер 30.10.2012; 10641760000009022
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 25
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУСТАВ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи Чернігівська обл., місто Чернігів, Деснянський район, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 25 Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 25