ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" зареєстрована за юридичною адресою Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 57. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"
Код ЄДРПОУ 14229597
Реєстраційний номер 30.10.2012; 10641760000008916
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 57
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІРІОС ЛТД".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи Чернігівська обл., місто Чернігів, Деснянський район, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 57 Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, М. ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГОРЬКОГО, БУД. 57