ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 18000, ВУЛ. ГРОМОВА, 169, М. ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"
Код ЄДРПОУ 14205591
Реєстраційний номер 31.05.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЛАУТ О. - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 18000, ВУЛ. ГРОМОВА, 169, М. ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

Увага! Щодо контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" 31.05.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЛАУТ О. - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АСОЦІАЦІЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ "МЕІС".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 18000, ВУЛ. ГРОМОВА, 169, М. ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 18000, ВУЛ. ГРОМОВА, 169, М. ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ Р-Н, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ