ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. зареєстрована за юридичною адресою Україна, 61103, ВУЛ.ДЕРЕВ'ЯНКА, БУД.25А, КВ.66, М.ХАРКІВ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.
Код ЄДРПОУ 14076395
Реєстраційний номер 21.02.2006
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 61103, ВУЛ.ДЕРЕВ'ЯНКА, БУД.25А, КВ.66, М.ХАРКІВ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Учасники та бенефіціари компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Для компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Дані про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Підприємство ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

У підприємства ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Перевірки компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Компанія ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

Увага! Щодо контрагента ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. 21.02.2006 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЗАСНОВНИК ЗАСНОВНИК - голова комісії з припинення.

Щодо компанії ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г. відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г.

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА "МІРАЖ" ПОВНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГОЛУБНИЧОГО С.Г..

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 61103, ВУЛ.ДЕРЕВ'ЯНКА, БУД.25А, КВ.66, М.ХАРКІВ, УКРАЇНА Україна, 61103, ВУЛ.ДЕРЕВ'ЯНКА, БУД.25А, КВ.66, М.ХАРКІВ