ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 07100, ЦСМСЧ-5, М. СЛАВУТИЧ, -, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є Шириков Ю.а..

Повне найменування юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"
Код ЄДРПОУ 13716303
Реєстраційний номер 05.04.2005
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано
Уповноважена особа Шириков Ю.а.
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 07100, ЦСМСЧ-5, М. СЛАВУТИЧ, -, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Перелік засновників юридичної особи

Дудкін Г.н.

Кривов І.в.

Шириков Ю.а.

Філії та правонаступники компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Для компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Дані про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

У підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Перевірки компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

Щодо компанії ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД"

У реєстрі зафіксовано 2 змін даних про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БАГАТОПРОФІЛЬНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЦЕНТАВР ЛТД".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 07100, ЦСМСЧ-5, М. СЛАВУТИЧ, -, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 07100, ЦСМСЧ-5, М. СЛАВУТИЧ, -, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Перелік засновників юридичної особи Шириков Ю.а.: 0.00грн.
Кривов І.в.: 0.00грн.
Дудкін Г.н.: 0.00грн.
Дудкін Г.н.: 0.00грн.
Кривов І.в.: 0.00грн.
Шириков Ю.а.: 0.00грн.