КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Компанія КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" зареєстрована за юридичною адресою Україна, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК , ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, БУДИНОК 126, КВАРТИРА 11. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"
Код ЄДРПОУ 13664612
Реєстраційний номер 16.02.2013; 11191760000012333
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК , ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, БУДИНОК 126, КВАРТИРА 11
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Учасники та бенефіціари компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Для компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Дані про компанію КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Підприємство КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

У підприємства КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Перевірки компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Компанія КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

Щодо компанії КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ НАУКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕОКС".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК , ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, БУДИНОК 126, КВАРТИРА 11 Україна, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК , ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, БУДИНОК 126, КВАРТИРА 11