КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Компанія КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 71400, ВУЛ. ГІРСЬКА, 18, С. ВЕЛИКА БІЛОЗЕРКА (ЧАТСИНА 1 СЕЛА), ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"
Код ЄДРПОУ 03370111
Реєстраційний номер 27.03.2007
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
в стані припинення
Уповноважена особа

Ліквідація: ЩЕРБИНА МИКОЛА ІВАНОВИЧ - голова комісії з припинення

Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 71400, ВУЛ. ГІРСЬКА, 18, С. ВЕЛИКА БІЛОЗЕРКА (ЧАТСИНА 1 СЕЛА), ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Учасники та бенефіціари компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Для компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Дані про компанію КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Підприємство КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

У підприємства КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Перевірки компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Компанія КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

Увага! Щодо контрагента КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" 27.03.2007 розпочато процес ліквідації. Ліквідація у процесі ще не завершена. Уповноваженою особою з ліквідації є ЩЕРБИНА МИКОЛА ІВАНОВИЧ - голова комісії з припинення.

Щодо компанії КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЗЕРЕЦЬ".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 71400, ВУЛ. ГІРСЬКА, 18, С. ВЕЛИКА БІЛОЗЕРКА (ЧАТСИНА 1 СЕЛА), ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 71400, ВУЛ. ГІРСЬКА, 18, С. ВЕЛИКА БІЛОЗЕРКА (ЧАТСИНА 1 СЕЛА), ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ