ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Компанія ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" зареєстрована за юридичною адресою Україна, 34000, ВУЛ. ШКІЛЬНА, 1, СМТ.ЗАРІЧНЕ, ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ РАЙОН, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ. Керівником компанії є .

Повне найменування юридичної особи ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"
Код ЄДРПОУ 02137648
Реєстраційний номер 19.12.2005
Статус юридичної особи
(за станом на 23.02.2022р.)
порушено справу про банкрутство
Уповноважена особа
Платник єдиного податку немає
Місцезнаходження юридичної особи Україна, 34000, ВУЛ. ШКІЛЬНА, 1, СМТ.ЗАРІЧНЕ, ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ РАЙОН, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Дата поновлення даних 23.02.2022год

Учасники та бенефіціари компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Учасники та бенефіціари компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" у реєстрі обмежень не знайдено

Філії та правонаступники компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Для компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" не знайдено юридичних осіб, які є правоприймачами.

Дані з податкових реєстрів про контрагента ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Дані про компанію ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" у податкових реєстрах не знайдено

Список судових справ, у яких бере участь ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Підприємство ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" не згадується в жодній судовій справі, починаючи з квітня 2021 року.

Враховуються судові справи, починаючи з квітня 2021р.

Торгові марки компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

У підприємства ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" не зареєстровано жодної торгової марки.

Перевірки компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Перевірки компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" в інспекційних реєстрах не знайдено

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р.

Сакції проти компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Компанія ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" у санкційних списках не виявлено

Банкрутство та ліквідація компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

Щодо компанії ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" відомостей про банкрутство не знайдено.

Список змін у реєстрі даних про компанію ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП"

У реєстрі зафіксовано 1 змін даних про компанію ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КОМБІНАТ ПО НАДАННЮ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОМУ НАСЕЛЕННЮ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП".

Дата Значення Було Стало
23.02.2022год Місцезнаходження юридичної особи 34000, ВУЛ. ШКІЛЬНА, 1, СМТ.ЗАРІЧНЕ, ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ РАЙОН, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА Україна, 34000, ВУЛ. ШКІЛЬНА, 1, СМТ.ЗАРІЧНЕ, ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ РАЙОН, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ