Від розміщення сайтів, до захисту інформації: для чого потрібен віртуальний сервер

Купівля або навіть оренда фізичного сервера по кишені далеко не всім. І тут на допомогу приходять сучасні технології віртуалізації. Зокрема, в нашій компанії використовується технологія XEN. Завдяки їй виходять віртуальні сервери - копії фізичних. І обходиться це в кілька разів дешевше (до 2-5) реального заліза.

Так для чого ж можна використовувати віртуальні сервери (VPS)? Давайте розберемося.

Розміщення сайтів

Хтось скаже: «Так є ж недорогий віртуальний хостинг, навіщо цілий сервер заводити?». Почасти це вірне зауваження. Але практика показує, що для багатьох проектів «сусідство» з іншими сайтами критично. А використовувана нами технологія віртуалізації XEN дозволить виключити взаємний вплив сусідів по хостингу один на одного.

Для розміщення спеціалізованого програмного забезпечення

Продукти 1С, CRM-, BPM-, ERP-системи, засоби обліку, IP-телефонія та ін. - для більшості спеціалізованих програмних продуктів потрібно сервер. У більшості випадків купувати обладнання і облаштовувати серверну в офісі - варіант «так собі». Навіщо мучитися, якщо можна орендувати VPS?

Забезпечення безпеки

Якщо вам важливо забезпечити високий рівень захисту інформації та виключити несанкціонований доступ до даних, що циркулюють в ЛВС компанії, потрібен віртуальний сервер. На його базі організовується VPN-сервер, який є своєрідним «фільтром» між комп'ютерами мережі вашої компанії та інтернетом.

Інші варіанти використання віртуальних серверів

Наші клієнти використовують VPS і для інших цілей. У компанії знайдуться рішення для:

  • Розгортання поштових серверів. Це забезпечити стабільну роботи пошти, якщо у компанії великий обсяг листування, є необхідність організації e-mail розсилок та ін.
  • Для забезпечення роботи охоронних систем і СКУД. Відеоспостереження та інші засоби безпеки краще ізолювати від інших. А зробити це можна, як раз за допомогою VPS.
  • Для потреб розробки. Наші віртуальні сервери користуються популярністю серед компаній, що займаються створенням програмного забезпечення. З їх допомогою відбувається тестування про налагодження програмних продуктів. VPS при необхідності легко адаптується під потреби конкретного програмного забезпечення.
  • Коли потрібні обчислювальні потужності, а комп'ютери на робочих місцях компанії не дуже потужні. На VPS можна розгорнути віддалені робочі столи. Всі обчислення будуть проводитися на стороні сервера, а призначений для користувача комп'ютер, підключений до нього через інтернет, по суті, буде використовуватися в якості монітора для відображення результатів.

 

Бачимо, що варіантів застосування віртуальних серверів чимало. Чи потрібен вам VPS? Зверніться до наших технічних фахівців. Вони проаналізують проект (особливості роботи компанії) і допоможуть визначитися з цим.

 


 

замовляйте хостинг івибирайте домен в компанії «Хостинг Україна».

У нас якісний і надійний сервіс, зручне система управління через адмін-панель, інтелектуальні системи захисту ітехнічна підтримка , Яка допоможе вирішити всі виникаючі питання в будь-який час доби.

Наші ціни: SSD хостинг, VPS на SSD, Cloud (хмарний) хостинг, хмарний VPS

Приєднуйтесь до «Хостинг Україна» і ми подбаємо про технічну сторону вашого бізнесу.