Як правильно встановити WordPress на хостинг?

WordPress, один з найбільш широко використовуваних софтів для блогів в світі. Продумана комбінація шаблонів і плагінів дозволяє розширювати можливості цієї системи управління контентом (CMS) практично нескінченно - від магазину, форуму, або сервісу лексикону до онлайн-журналу або ілюстрованого каталогу продукції.

Залежно від бізнес-завдань вашого застосування і очікуваної кількості відвідувачів, ви повинні вибрати хостінговую платформу, яка забезпечує достатню продуктивність для швидкого створення сторінки. При цьому вам слід знати, як правильно встановити wordpress на хостинг, перш ніж почати вести свій власний сайт або блог.

Вимоги WordPress до хостингу

Не дивлячись на простоту, ця СМS все ж висуває деякі вимоги при установці wordpress на хостинг. Однак вони досить скромні в порівнянні з іншими двигунами.

 • PHP. Для коректної роботи WordPress потрібно PHP не нижче версії 5.2.4.

 • MySQL. База даних MySQL повинна бути не нижче версії 5.0. Все ще широко поширені версії 4.x більше не достатньо для коректної роботи WordPress.

 • Основна пам'ять. WordPress вимагає, щоб пам'ять була не менше 32 МБ, але рекомендується 64 МБ або більше. Продуктивність WordPress значно краще з великим обсягом пам'яті.

 • mod_rewrite. Цей модуль Apache не є обов'язковою вимогою, але він настійно рекомендується. Це дозволяє перетворювати URL-адреси окремих статей в «красиві URL-адреси», що покращує показники SEO.

Як встановити WordPress на хостинг?

Як в автоматичному режимі встановити WordPressна Хостинг Україна дивіться у відео.

 

Спочатку вам буде потрібно FTP-доступ до вашого веб-простору, який ви можете отримати в меню клієнта вашого хоста. Введіть дані доступу в вашій програмі FTP (наприклад, Filezilla) і перевірте з'єднання.

Ви також отримаєте загальну інформацію для запису в MySQL в меню клієнта вашого хоста. Якщо це ще не зроблено, створіть нову БД і введіть всі необхідні параметри в обліковому записі.

Потім завантажте останню версію WordPress з офіційного сайту. Розпакуйте пакет.

 

Тепер завантажте вміст каталогу (зверніть увагу - не папку «wordpress», а її вміст) на своє веб-простір з використанням FTP:

 • wp-admin

 • wp-includes

 • wp-content

 • index.php

 • wp-load.php

Далі потрібно оновити сторінку в браузері – установка почнеться автоматично.

Особливості установки WordPress

У більшості випадків, описаний вище спосіб повинен привести до мети, але якщо автоінсталяція не пройшла, дотримуйтесь наступних інструкцій:

 • Відкрийте файл wp-config-sample.php за допомогою простого текстового редактора (Блокнот, редактор Windows, Mac TextEdit, але не Word або OpenOffice Writer!) І вставте необхідні дані бази даних і ключ безпеки в зазначених позицій.

 • Важливо, щоб текст заповнювача ключа безпеки замінювався унікальними рядками. На офіційному сайті сервісу секретних ключів WordPress.org ви можете згенерувати всі ключі.

 • Тепер збережіть цей файл під новим ім'ям wp-config.php і, якщо ви ще цього не зробили, також завантажте його на сервер.

 • Оновлення сторінку в браузері, щоб перейти до наступного запису установки.

Якщо це не працює, почніть установку, перейшовши на сторінку install.php за допомогою браузера. Установник знаходиться в папці «wp-admin». Приклад: http://www.mysite.com/wp-admin/install.php.

Відкриється меню, де ви можете ввести необхідну інформацію. Після цього до бекенда вашого WordPress, завжди можна звернутися за адресою http: // www. mysite.com/wp-admin/.

Редагування конфігураційного файлу WordPress

Як в ручному режимі встановити WordPress на Хостинг Україна дивіться відео.

 

За останні роки установка WordPress стала помітно простіше і тепер в основному виконується шляхом введення необхідних даних в браузері. Необхідні файли адаптуються або створюються прямо на сервері. Але є провайдери, які не дозволяють цього, і тому ви повинні самі зробити необхідні записи у відповідних файлах.

Після завантаження та розпакування пакету WordPress з wordpress.org вам необхідно відредагувати або створити файл конфігурації для установки.

 

 

Для того щоб змінити файл, відкрийте документ wp-config-sample.php, який знаходиться в основній папці завантаженого і розпакованого пакету WordPress, в текстовому редакторі. Ви повинні переконатися, що ви дійсно використовуєте текстовий редактор (блокнот, PSPad і т. Д.), А не програму обробки тексту (Word, OpenOffice і т. Д.), В іншому випадку може статися небажане форматування.

Файл конфігурації дуже чітко структурований. Після пояснювального тексту дотримуйтесь лініях, в яких повинна бути надана деяка інформація. Частина редагованого файлу починається з коду / ** настройки MySQL - ви отримуєте цю інформацію з вашого веб-хоста. * /

Робота з базою даних в файлі

Спочатку ви вводите ім'я бази даних, ім'я користувача і пароль. Ви можете знайти інформацію в інтерфейсі адміністрування вашої веб-облікового запису. Можливо, вам доведеться спочатку створити базу даних (див. Нижче). Відповідні записи замінюються в файлі конфігурації.

Для набору символів бази даних слід залишити значення за замовчуванням utf8, якщо ви не знайомі зі структурою бази даних і не збираєтеся призначати інший набір символів для бази даних.

Робота з безпекою

Трохи нижче ви знайдете вісім ключів безпеки.

 

Ви шифруєте дані для входу за допомогою пов'язаних значень. Це також називається «солоні» паролі. Щоб вставити значення ви можете відвідати веб-сайт, який також згадується в пояснювальному тексті. При виклику адреси автоматично генеруються 8 унікальних ключів. Текстовий пакет тепер можна повністю скопіювати або вставити в файл конфігурації за допомогою функції «Копіювати та вставити».

Значення wp_ вказується в якості префікса для таблиць бази даних. З міркувань безпеки це не слід залишати як є. Будь-яке інше значення, яке відрізняється від стандарту, наприклад, my_blog_ дає установці WordPress додатковий захист від хакерських атак. Ви також можете зберегти кілька установок WordPress в одній базі даних, тому що кожна установка вимагає своїх власних таблиць, які потім мають відповідний префікс.

Після редагування файлу конфігурації він зберігається під ім'ям wp-config.php.

Створення бази даних через панель (cPanel)

Коли ви робите нову інсталяцію, частиною процесу є створення бази даних для WordPress. Як правило, це відбувається автоматично. Якщо буде потрібно, можете створити БД власноруч або використовувати існуючу БД з новим веб-сайтом.

Увійдіть в phpMyAdmin

Оскільки ваша БД зберігається на сервері хостера, вам необхідно отримати до неї доступ через хостинг-провайдера. Це означає, що необхідний процес може трохи відрізнятися в залежності від використовуваного веб-хостингу. Однак в більшості випадків вам потрібно використовувати інтерфейс з ім'ям phpMyAdmin.

Перш за все, перш ніж взаємодіяти зі своєю базою даних, ви повинні переконатися, що у вас є поточна резервна копія вашого сайту. Легко вносити випадкові зміни в вашу базу даних, які важко скасувати, що може привести до злому веб-сайту. Якщо у вас є резервна копія, ви можете легко відновити свій колишній ресурс, якщо допустите помилку.

Далі ви повинні знайти phpMyAdmin в ваш профіль хостингу. Часто це означає спочатку доступ до cPanel – або аналогічну, а потім пошук phpMyAdmin.

Потім потрібно отримати доступ до своєї панелі інструментів, виберіть веб-сайт, яким хочете керувати, і перейдіть до розділу «Доступ до бази даних». Ви побачите посилання з написом Open phpMyAdmin.

Вам буде представлений екран входу в систему, де ви можете ввести ім'я користувача та інші дані для БД, зазначені в розділі «Доступ до бази даних» в cPanel. Відкриється менеджер phpMyAdmin.

Як створити нового адміністратора в БД?

1. Відкрийте область phpMyAdmin в панелі управління хостингом, а також відкрийте БД нового сайту WordPress.

2. Виберіть таблицю wp_users. Ви повинні надати дані про знову створюваному адміністратора, тому перейдіть на розділ Вставка (Insert)

3. Введіть такі дані в БД:

 • ID – введіть ідентифікатор (наприклад, 4).

 • user_login - введіть логін.

 • user_pass - введіть пароль для нового користувача. Зверніть увагу, щоб в меню «Функції» був обраний параметр MD5.

 • user_nicename - введіть нік для нового користувача.

 • user_email – введіть адресу електронної пошти, який буде пов'язаний з створюваної обліковим записом.

 • user_url – є посиланням вашого ресурсу.

 • user_registered – встановіть дату та час реєстрації.

 • user_status - вибрати параметр 0.

 • display_name - введіть ім'я, яке ви хочете бачити користувача на веб-сайті (можна використовувати параметр з user_nicename).

4. Виберіть пункт «Далі» (Go).

Тепер ви знаєте, як встановити вордпресс на хостинг і створити нову базу даних в панелі. Якщо ви встановлюєте CMS вперше, не забувайте створювати резервну копію БД перед будь-якими її змінами, а паролі і логіни тримайте в зашифрованому архіві.

Як досвідчений постачальник послуг хостингу, компанія ukraine.com.ua надає надійну технічну підтримку користувачам WordPress. Ми подбаємо про веб-просторі, бажаному домені, обслуговуванні і безпеки, і завдяки автоматичним оновленням постійно будемо підтримувати ваш сайт WordPress в актуальному стані. Вартість залежить від бажаних послуг і розміру місця на сервері.

 


 

Замовляйте хостинг для Wordpress в компанії «Хостинг Україна». Ми пропонуємо найкращий віртуальний хостинг для сайтів на WordPress з підтримкою PHP, Perl, MySQL.

Просто виберіть домен, Хостинг і встановіть CMS в один клік.

Будь тариф нашого хостингу підійде для Wordpress. Ви можете вибрати саме той пакет, який максимально відповідає потребам вашого проекту: SSD хостинг від 1$, VPS на SSD від 12$, Cloud (хмарний) хостинг від 3$, Хмарний VPS від 6$. Виділений сервер або dedicated server.

Ми розробили систему автоматичного тестування сайту, це дасть Вам можливість перевірити десятки показників і налаштувань сайту і домену. Перевірить правильність параметрів конфігураційного файлу WordPress, підключення до бази даних, налаштувань тим і модулів. Перевірить, чи правильно встановлена параметра php_memory_limit.

Наша технічна підтримка, Працює в режимі 24/7/365 і Ви завжди зможете отримати кваліфіковану допомогу, якщо виникнуть питання.