Вплив хостингу на просування сайту

На просування сайту впливає велика кількість різних як зовнішніх так і внутрішніх факторів, це і якісний корисний контент і зручність користування ресурсом, seo оптимізація, довіру до ресурсу і оцінка користувачів, а також багато інших. Одним з важливих чинників є і хостинг, на якому сайт розміщений. На перший погляд його вплив менш очевидно, але досвідчені seo фахівці знають, що цей фактор не можна випускати з уваги.

Давайте розберемося, які технічні параметри хостингу і як саме впливають на просування сайту.

Хостинг це послуга з надання технічних ресурсів для розміщення сайту на сервері з постійним доступом до мережі і саме від якості даної послуги багато в чому буде залежати і швидкість просування розміщується на ньому сайту

Прив'язка до географічного положення

Найкращий варіант, це коли сервер на якому розміщується сайт, знаходиться в тому ж регіоні, де і основна цільова аудиторія. Це дає можливість пошуковим системам правильно прив'язати сайт до регіону в якому розташований, а також дозволить зменшити довжину шляху передачі даних, а значить підвищить час відгуку і швидкість завантаження сайту. Останній параметр максимально важливий для сайтів, які містять велику кількість графічних зображень, відео та динамічних елементів. Оптимальний час відповіді не менше 200 мс, а зниження даного показника дуже несприятливих впливатиме на швидкість завантаження.

Швидкість завантаження сайту

Крім географічного розташування сервера, на швидкість завантаження сайту вливають технічні характеристики самого сервера, ступінь його завантаженості, продуктивність програм і апаратних компонентів. Як правило, ці показники можна оцінити на практиці скориставшись тестовим періодом на послугу хостингу, вибравши відповідний тарифний план.

Сусіди по серверу

Якщо для розміщення Ви вибираєте віртуальний хостинг, потрібно враховувати, що разом з вашим сайтом на одному сервері будуть розташовуватися і інші веб-ресурси. Всі вони будуть мати загальний Ip адреса, загальні характеристики сервера і розподіляти між собою доступну оперативну пам'ять. Якщо тарифний план підібраний оптимально, то таке сусідство технічно не заважає роботі сайту, але бувають випадки коли по сусідству розташовується шахрайський сайт із забороненим контентом, сайт поширює програми з шкідливим кодом або «трафік-генератор» - все це може привести до зниження швидкості роботи сайту , негативно вплинути на позиції в пошукових системах, його можуть ігнорувати пошукові роботи, а також сайт може бути заблокований.

Як правило, великі хостингові компанії стежать за своїми IP адресами, виявляють шкідливі сайти, які можуть негативним чином впливати на якість наданого хостингу і оперативно реагуємо на скарги. Тому seo просування сайту, безпосередньо може залежати від надійності хостингової компанії і якості наданих нею послуг.

безперебійність роботи

Аптайм або час безперервної роботи сайту - це ще один важливий показник впливає на просування. Його оптимальне значення не менше 99,9% - це відсоток безперебійної роботи від загальної кількості часу функціонування сайту, навіть невелике зниження даного параметра говорить пошуковим системам про те, що час від часу сайт може бути недоступний для користувачів. Недоступність сторінки під час відвідування її пошуковим роботом призводить до падіння позицій сайту, що відразу негативно позначається на seo просування. Аптайм легко визначити самостійно підключивши лічильник «Метрики». Для цієї мети можна скористатися зовнішніми сервісами: ping-admin.ru, host-tracker.com.

Великі хостингові компанії, роблять чимало зусиль для забезпечення стабільності роботи своїх серверів, інформацію про це можна знайти на сайтах хостерів, а також особисто переконатися, що Ваш сайт буде стабільно працювати на практиці скориставшись тестовим періодом.

Хостинг від Хостинг Україна

Вплив хостингу на сео-просування сайту очевидно, тому ми в Хостинг Україна постійно працюємо над оптимізацією наших сервісів, підсилюємо нашу ІТ інфраструктуру, здійснюємо технічний апгрейд наших серверів, підвищуємо надійність нашого хостингу.

У нас функціонує унікальна система моніторингу роботи обладнання, завдання якої не тільки сповіщати про проблеми, а й аналізувати прецеденти і прогнозувати їх виникнення. Також завдяки хмарним рішенням ми розподіляємо навантаження на сервера хостингу завдяки чому всі сайти працюють швидко. А в разі виникнення проблем або необхідності провести оновлення обладнання ми здійснюємо міграцію сайтів між серверами хостингу, що дозволяє без зупинки сайту перенести його на інший сервер в хмарі.

Серед послуг компанії є різні тарифні плани, які в першу чергу розрізняються функціональністю і технічними характеристиками.

Перш ніж розміщувати сайт на хостингу потрібно відповісти собі на такі питання:

Яке завдання сайту?

Аналіз тематики, ніші в цілому, попит на товар і так далі, дадуть більше розуміння в питанні відвідуваності сайту.

Якою буде передбачувана завантаження сайту?

Наприклад, якщо це новинний портал, то скоріш за все вам потрібно подумати про захист від Ddos атак. Вибір потрібного пакету хостингу допоможе виключити можливі проблеми з подібного роду атаками.

Де локально знаходиться цільова аудиторія?

Вибір правильно ГЕО дозволить краще просувати сайт в тому регіоні до якого прив'язана доменна зона сайту і IP.

Як швидко буде рости аудиторія і відповідно відвідуваність сайту?

Через інструмент Google Trends можна прогнозувати, також можна проаналізувати конкурентів через такі сервіси як SimilarWeb і побачити який трафік є серед тих хто знаходиться в топ 10.

Вибір потрібної CMS для вашого сайту, теж важливе питання. Якщо це інтернет-магазин то швидше за все підійде платформа Joomla. Якщо вам потрібна візитка або корпоративний сайт то багато порадять Wordpress.

Про вплив різних чинників в тому числі CMS можете прочитати в цій статті.

Відповідно виявленими потребами можна підібрати пакет послуг який буде оптимально підходити за технічними параметрами і сприятливо впливати на seo просування. Наприклад для невеликого сайту може підійти пакет Базовий, а для корпоративних сайтів, популярних блогів і інтернет магазинів, функціонування яких впливає на ефективність бізнесу, а також для веб студій у яких підвищена потреба в ресурсах сервера оптимальним вибором є Бізнес-хостинг. Даний вид професійного хостингу дає можливість плавно збільшувати ресурси сервера в міру зростання вашого інтернет проекту.

Який би пакет послуг Ви не обрали спочатку, у міру необхідності в додаткових ресурсах можна безболісно перейти на пакет з більш розширеним функціоналом і з великим об'ємом оперативної пам'яті.

Розмістивши свій сайт на серверах Хостинг Україна Ви отримаєте якісний і зручний в управлінні сервіс, оптимальну швидкість завантаження, безперебійну роботу вашого сайту, безпеку ваших даних і оперативно працюючу техпідтримку в режимі 24/7/365.

 


 

замовляйте хостинг в компанії “Хостинг Україна” . У нас Ви зможете підібрати той пакет послуг, який максимально відповідатиме потребам вашого бізнесу.

Якісний і не дорогий SSD хостинг від 1$, VPS на SSD від 12$, Cloud (хмарний) хостинг від 3$, Хмарний VPS від 6$. Виділений сервер або dedicated server.

просто виберіть домен , Хостинг та встановіть потрібну CMS в один клік.

Ми пропонуємо найкращий віртуальний хостинг для сайтів на Joomla , Wordpress та інших популярних CMS з підтримкою PHP, Perl, MySQL.

У нас цілодобова технічна підтримка , Яка допоможе вирішити будь-які запитання щодо хостингу або домену.