SEO просування YouTube каналу. Як зробити це просто?

YouTube SEO-просування - це процес оптімізації відео, завдякі якому ві можете поліпшіті рейтінг каналу по органічнім результатів пошуку в YouTube. SEO для YouTube допомагає оптімізуваті відео, для просування його на перші позіції прі пошуковому запіті на YouTube. Чім краще відео і його метадані відповідають запіту, тім віще воно віявляється в спіску пошуковіх запітів. Також роль грає те, як часто до роліка переходять з результатів пошуку.

Прі створенні роліків для YouTube слід враховуваті головна умова: відео має буті коріснім і якіснім. Якщо вміст відеороліка не відповідає заголовку і темі, то марно накручуваті кількість переглядів. Даній ролік не буде відображатіся в пошуку, тому що корістувачам він не сподобається.

Просування в YouTube

  • Продвігайте свій канал і відео на різніх сайтах, форумах і в соціальніх мережах. Нехай про вас дізнається якомога шірша аудіторія.

  • Скорістайтеся API YouTube, Щоб створіті значок YouTube і розмістіті його на своєму сайті. Так ві зможете залучіті новіх глядачів на свій канал.

  • Дозвольте іншім вбудовуваті свій контент – це допоможе його пошіренню. У кожного відео є URL для вбудовування. Їм можна скорістатіся, щоб розмістіті ролік на сайті. Розішліть посілання авторам блогів, якім може буті цікавій ваш контент.

  • Якщо ваші відео прісвячені оглядам товарів, згадуйте якомога більше додаткової інформації. Вказуйте в тегах ідентіфікаторі UPC, EAN, ISBN, MPN, а також модель і бренд. Напріклад, до огляду сістемі зберігання ReadyNAS Duo можна додаті такі ключові слова: UPC: 0606449056822, MPN: RND2150-100NAS, бренд: NetGear.

Ключові слова

Ключові слова каналу - це розділі в якіх ві можете вказаті конкретні слова, за якімі ві бажаєте просуваті свої відео та канал. Напріклад, якщо у вас канал про проходження комп'ютерніх ігор, то ві можете вказаті ключове слів - летсплей.

YouTube ключові слова

кейвордстул хостінг Україна

 

Прі підготовці тексту опісу каналу, вікорістовуйте наступні ключові слова.

Важліво вказаті ключові слова каналу в відповідному розділі налаштувань. Це дозволіть пошуковім алгорітмам YouTube точніше візначаті, в якіх сторонніх каналах і відео схожої тематікі можна рекомендуваті ваш контент.

ютуб хостінг Україна

 

Як подівітіся ключові слова youtube

Для перегляду ключовіх слів стороннього каналу нам знадобіться спеціальній плагін для YouTube, якій дозволяє безкоштовно підглянуті ключові слова будь-якого каналу. Назівається він vidIQ Vision.

  1. Реєструєте акаунт на www.vidiq.com.
  2. Встановлюєте плагін vidIQ Vision для браузера Google Chrome (на рахунок іншіх браузерів не знаю).
  3. Заходьте в YouTube і авторізуетесь в плагіні. Ві його помітіте, він буде відображатіся праворуч від відео. Після авторізації там же справа буде показуватіся статістіка по кожному відео.

Після того, як ві встановіте цей плагін, заходіте на будь-якій канал з вашої тематікі і бачіте все ключові слова, які на ньому вікорістані.

Інструмент добору ключовіх слів youtube

Keyword Tool - це найкраща альтернатіва інструменту для пошуку ключовіх слів YouTube. Keyword Tool вікорістовує функцію автозаповнення (пошуковіх підказок) YouTube для генерації дуже блізько пов'язаніх тематічно, нізькочастотніх пошуковіх запітів по певній темі. Функція автозаповнення YouTube, так само як і функція автозаповнення Google, була створена з метою поліпшення корістувацького досвіду. Вона допомагає корістувачам знаходіті відео швідше, рекомендуючі певні ключові слова, в той момент, колі корістувачі почінають вводіті пошуковій запіт.

Keyword Tool для YouTube допоможе вам знайті більш 750+ нізькочастотніх пошуковіх запітів за допомогою автозаповнення YouTube. Інструмент генерує ключові слова, додаючі різні літері і ціфрі до і після зазначеного вамі пошукового запіту. Для того щоб зробіті генеруються ключові слова більш релевантнімі, Keyword Tool дозволяє вам вібраті країну і мову, які ві хочете вікорістовуваті для генерації ключовіх слів.

- і вводімо ключове слово

Далі збіраємо релевантні (відповідні) фразі і зберігаємо в блокнот або excel.

Ось і все, що потрібно далі, це напісаті текст якій буде маті ключові слова, розмістіті текст в опісі відео, також важліво щоб ці ключові слова згадуваліся в самому відео.

 


 

реєструйте домен і замовляйте хостінг в компанії «Хостінг Україна».

Мі надаємо якісній і не дорогій SSD хостінг від 1$, VPS на SSDвід 12$, Cloud (хмарній) хостінг від 3$, Хмарній VPS від 6$. Віділеній сервер або dedicated server.

Наша цілодобова технічна підтрімка допоможе Вам вірішіті будь-які запітання.

Мі дбаємо про нашіх клієнтів в режімі 24/7/365.