Як додати сайт в пошукові системи

Реєстрація в провідних пошукових машинах – єдиний спосіб отримати великий обсяг трафіку на сторінки і залучити значну кількість відвідувачів.

Нижче ми пояснимо, як ви можете безкоштовно внести свій ресурс в пошукові системи Google, Bing та інші. У адміністраторів сайту є кілька способів зареєструвати свою власну домашню сторінку і окремі сторінки в пошукових системах і проіндексувати їх.

Додавання сайту в пошукові системи

Той, хто займається розкруткою, часто стикається з проблемою того, що їхній власний (в основному новий) сайт не найден пошуковими системами. У більшості випадків це відбувається просто тому, що люди дуже нетерплячі за своєю суттю, а час, необхідний для автоматичної індексації, здається вічністю.

Слід пам'ятати, що індексація нового ресурсу відбувається не відразу – вона може тривати від трьох-чотирьох днів до місяця в залежності від якості SEO-оптимізації.

Також потрібно враховувати обсяг і релевантність контенту – сайти з великою кількістю матеріалів, які правильно організовані і мають відповідні ключові слова, дескріпшени, мета теги, карту сайту і файл robots.txt індексуються краще.

Але якщо ви не хочете чекати, поки до вас прийде пошуковий бот, варто провести ручну реєстрацію.

Додавання сайту в Google

Цей пошуковик є безперечним лідером в області пошуку з комп'ютерів, планшетів і смартфонів. Тому запис в пошуковій системі Google має величезне значення для адміністраторів ресурсів і є найбільш важливим каналом, коли мова заходить про те, щоб зробити ресурс доступним для користувача.

Якщо ви хочете зареєструвати свій веб-сайт в Google або ввести окремі URL-адреси для індексації, вам необхідний доступ до консолі пошуку Google (раніше Інструменти для веб-майстрів) - реєстрація безкоштовна!

 

 

Якщо ви просто хочете повідомити Google, що ваша домашня сторінка доступна, ви можете легко зареєструватися і відправити свій URL-адресу безпосередньо. Відправляючи свій URL, ви можете додати ресурс у пошуковик Google або подати заявку в Google, щоб включити вашу сторінку в список - однак ви не можете впливати на те, в який момент часу це трапиться.

Додавання сайту в Яндекс

Це ниболее популярний пошуковик, для користувачів з Російської Федерації. Ви можете оптимізувати свій сайт для SEO на Яндексі, щоб залучити більше відвідувачів з цієї країни.

Перше, що вам потрібно зробити, це увійти в свій обліковий запис Yandex Webmaster Tool. Якщо у вас немає облікового запису в Яндексі, ви можете створити його безкоштовно.

 

Додавання сайту в Яндекс хостинг Україна

 

Після проходження реєстрації буде відкрито сторінку інструментів яндекс-вебмастера. Тут вам слід натиснути кнопку «+» на верхній частині сторінки і просто додати ресурс у пошуковик.

Додавання сайту в Яндекс хостинг Україна

 

Далі ви повинні прописати адресу ресурсу в потрібному полі і натиснути кнопу «Додати сайт»

Додавання сайту в Яндекс хостинг Україна

 

Додавання сайту в Bing

 

Додавання сайту в Bing хостинг Україна

 

Реєстрація ресурсу в Bing, відбувається простим додаванням URL. Просто введіть URL своєї домашньої сторінки в відповідне поле введення, введіть каптчу та натисніть клавішу, натиснувши «Відправити». На жаль, ми знову стикаємося з проблемою, того що не можемо вплинути на подальший хід індексації.

Ще один більш ефективний спосіб реєстрації вашого власного сайту в Bing - це застосування всіх функцій сервісу – на ньому ви можете отримати доступ до багатьох корисних інструментів і бачити, наскільки добре ваш ресурс індексується в Bing Search. Доступ здійснюється через обліковий запис Microsoft, яку можна при необхідності завести безкоштовно.

Додавання сайту в Нігма

Цей пошуковик також є російським продуктом. Для того, щоб працювати в ньому ви повинні мати обліковий запис. Реєстрація безкоштовна і не доставляє особливих складнощів.

 

Додавання сайту в Нігма хостинг Україна

 

Після переходу за посиланням з меню Сервіси відкриється сторінка реєстрації. Ми повинні прописати адресу ресурсу, пошту і приблизну періодичність оновлення.

Далі натискаємо кнопку Зберегти – і чекаємо, коли до нас завітає пошуковий робот.

Нігма є дуже оригінальним пошукачем з безліччю технічних функцій, але особливою популярністю не користується і відсоток трафіку з нього зазвичай не перевищує 10-12%.

Додавання сайту в Пошук Mail.ru

У Росії сервіс Mail.Ru має досить значну вагу і використовується не тільки в якості поштової скриньки. Він має власну пошукову машину, яка є третя за популярністю в країні.

Сервіс купує застарілі напрацювання Яндекса і принесе вам непоганий додатковий трафік, якщо ваш ресурс має високі позиції в цій системі.

Додавання сайту в Пошук Mail.ru хостинг Україна

 

 

Реєстрація ресурсу відбувається в два етапи. Спочатку вам треба створити особистий обліковий запис. Потім ви вводите url вашої сторінки і тиснете Продовжити.

 

Коли ви це зробите, вам буде запропоновано приймати участь в рейтингу і зареєструватися в каталозі. І те, і інше варто використовувати для підвищення позицій. За статистикою від сервісу Mail.Ru можна очікувати від 15 до 20% трафіку при орієнтації на російських відвідувачів.

Додавання сайту в Meta.ua

Цей сервіс зроблений українським розробниками, але в самій країні знаходиться тільки на четвертому місці за популярністю. Однак він володіє дуже потужним каталогом, реєстрація в якому обов'язкова для залучення регіональних користувачів.

Для додавання ресурсу ви повинні пройти реєстрацію в системі

Потім ви переходите в розділ реєстрації. Тут вам слід заповнити поля адреси, додати ключові слова. Ще буде потрібно ввести назву і дескріпшн. Деякі веб-майстри рекомендують додавати унікальне опис, яке трохи відрізняється від того, що є у вас на ресурсі.

 

Додавання сайту в Meta.ua хостинг Україна

 

Після цього вам запропонують вибрати 2 рубрики каталогу.

Додавання сайту в Meta.ua хостинг Україна

 

Далі потрібно буде ввести адресу, ім'я контактної особи і частоту оновлення. Усе – додавання сайту завершено – залишилося тільки натиснути кнопку Зберегти.

 

Додавання сайту в Meta.ua хостинг Україна

 

На перший погляд процес здається досить утомливих, але в підсумку ви отримаєте до 20% трафіку від українських відвідувачів.

підсумок

Ручна реєстрація в пошукових системах може істотно прискорити термін візиту роботів на ваші сторінки. Якщо ви, наприклад, займаєтеся онлайн-продажами або маркетингом і хочете швидше отримати ліди, вам слід використовувати наведені вище методи і вносити адресу сайту в кожен з пошукових систем.

Також при підготовці до реєстрації вашого ресурсу, вам слід переконатися, що він оптимізований для пошукових систем і відвідувачів.

 


 

Приєднуйтесь до «Хостинг Україна» і Ви отримаєте: