Створення сайту на CMS WordPress
WordPress одна з найпростіших CMS і найбільш популярних систем управління сайтом у всьому світі.
У даній статті ми зібрали всі можливі кроки по створенню сайту. Перегляньте наші серії відеороликів, ми познайомимо вас з основними інструментами, які можуть стати в нагоді для створення свого власного сайту на CMS WordPress.
У відео докладно показано, як додати веб ресурс в панелі управління “Хостинг Україна” і встановити CMS WordPress.
Як за допомогою плагіна Elementor і доповнень для нього можна створювати сторінки в візуальному редакторі. Крім сторінок, ми торкнемося теми контактних форм і покажемо процес роботи з плагіном Contact Form 7.
Для прикладу використовували такі ресурси:
- CMS WordPress: https://ru.wordpress.org/
- Плагін Elementor: https://elementor.com/Темы для Elementor: https://elementor.com/help/best-elementor-themes/
- Тема OceanWP: https://oceanwp.org/
- Документація: https://www.ukraine.com.ua/wiki/
Підготовка CMS
Створення сайту за допомогою цього керівництва не вимагає наявності глибоких технічних навичок. Установка WordPress буде проведена автоматично, всі основні налаштування будуть виконані через інтерфейс панелі управління Хостинг Україна і через адмінку WordPress. Сторінки сайту будуть створювати в візуальному редакторі Elementor з використанням готових шаблонів самого Елементор, а також додаткових плагінів бібліотек.
Текстові версії посібників:
https://www.ukraine.com.ua/wiki/hosting/my-sites/site-add/
https://www.ukraine.com.ua/wiki/hosting/cms/auto-install/
https://www.ukraine.com.ua/wiki/hosting/ssl/install/
Знайомство з Elementor
В даному відео буде розказано про те як працювати з палгіном Elementor. Перейдіть в розділ сторінок в адмінці, видаліть існуючі сторінки, створіть нову і натисніть на кнопку “Редагувати в Elementor” в верхньому меню. Ви будете переадресовані на сторінку конструктора, де зліва буде розташована панель Elementorа, а праворуч попередній сторінки.
Бібліотеки шаблонів для Elementor
Наповнювати простір можна самостійно, додаючи секції та перетягуючи в них віджети. В цьому випадку у вас буде повний контроль над вмістом, але потрібна велика кількість часу і зусиль, щоб надати цьому всьому належний вигляд. Тим, хто стикається зі складнощами, я рекомендую скористатися функцією імпорту шаблонів цілих сторінок або окремих секцій. Elementor володіє невеликою бібліотекою шаблонів. Блоки, доступні безкоштовно в бібліотеці елементора досить примітивні. На щастя, крім них доступні сторонні плагіни, які мають куди більш широким асортиментом блоків і сторінок. Ми познайомимо вас з деякими з них.
Також вам знадобляться такі плагіни:
Плагін Elements Kit Lite: https://wordpress.org/plugins/elementskit-lite/
Плагін Envato Elements: https://wordpress.org/plugins/envato-elements/
Плагін Starter Templates: https://wordpress.org/plugins/astra-sites/
Створення головної сторінки в Elementor
У цьому відео ми будемо використовувати - Starter Templates для створення головної сторінки, яка буде складатися з чотирьох блоків. Плагін розробляється тією ж командою, яка займається темою оформлення Astra. Зрозуміло, шаблони з бібліотеки підійдуть для використання і з іншими темами оформлення. У нашому випадку використовується тема Ocean WP.
Також вам знадобляться:
Плагін Starter Templates https://wordpress.org/plugins/astra-sites/
Сервіс підбору кольорів https://coolors.co/
Налаштування теми оформлення OceanWP
У платній версії плагіна Elementor присутній конструктор тим, який дозволяє налаштовувати хедер, футер і окремі сторінки сайту, такі як сторінка блогу, результатів пошуку тощо. В цьому випадку, буде досить теми “Hello”, Яку надають розробники елементора. Вона містить тільки базові настройки, тому при її використанні не виникає конфліктів з настройками самого Elementor. На жаль, на безкоштовній версії плагіна такий функціонал відсутній. Вирішити цю проблему можна установкою і налаштуванням теми оформлення. У минулих відео ми встановлювали тему OceanWP, яка, володіє найбільш широким асортиментом налаштувань у своїй безкоштовної версії.
Налаштування контактної форми в Contact Form 7
Серед всіх плагінів контактних форм своєю простотою і доступністю виділяється Contact Form 7. Він безкоштовний, володіє всім необхідним функціоналом і підійде для вирішення більшості завдань, які ставляться перед формами зворотного зв'язку.
Також вам знадобляться:
Плагін Contact Form 7: https://ru.wordpress.org/plugins/contact-form-7/
Документація Contact Form 7: https://contactform7.com/docs/
Плагін Flamingo: https://ru.wordpress.org/plugins/flamingo/
Підсумок
Розглянувши гайд по WordPress, можемо зробити висновок, що не так складно створити свій собвственний сайт з достатньому хорошою функціональністю.
Ми пропонуємо найкращий віртуальний хостинг для сайтів на Joomla, Wordpressта іншихпопулярних CMS з підтримкою PHP, Perl, MySQL.
Простовиберіть домен ,замовте хостинг і встановіть CMS в один клік.
Вибирайте пакет послуг, який максимально відповідає потребам вашого проекту: SSD хостинг, VPS на SSD, Cloud (хмарний) хостинг, хмарний VPS. Виділений сервер або dedicated server.
Наша технічна підтримка, працює в режимі 24/7/365 і Ви завжди зможете отримати кваліфіковану допомогу, якщо виникнуть питання.