Топ 15 сервісів по скороченню посилань

Іноді посилання на цікавий контент на сайті виходить особливо довгими і незручними для прочитання. Якщо ви бажаєте порекомендувати сторінку, наприклад, в Твіттері, ви можете ввести тільки обмежену кількість символів в одному повідомленні, а довге посилання займе весь простір. Тут може допомогти скорочувач посилань.

Навіщо потрібні короткі посилання?

Коротка URL-адреса не тільки ідеальна для соціальних мереж, таких як Facebook або Twitter, її також легше запам'ятати або ввести в браузері.

Партнерським програмам особливо подобається скорочувати посилання, так як вони необхідні для обслуговування клієнтів і часто стають дуже довгими через безліч параметрів розділів. Такі посилання виглядають дуже некрасиво, особливо при рекламі по електронній пошті.

Скорочуючи посилання, ви також економите місце. Наприклад, посилання, що містить більше 50 символів, займає в два рази більше місця в документі, ніж довжиною в 49.

Крім того, скорочені URL-адреси також зберігають мінімальний обсяги даних, які можуть відігравати важливу роль, особливо за допомогою QR-кодів або тегів NFC.

QR-код з коротким посиланням виглядає набагато зрозуміліше, його легше сканувати, а також можна сканувати з невеликим розміром, в той час як QR-код з довгою URL-адресою сканується лише з великим розміром відбитка.

Є три основні варіанти створення коротких посилань:

  1. Скорочення посилань через зовнішніх провайдерів коротких посилань.
  2. Посилання / перенаправлення при доступі до веб-простору. Якщо у вас є власне веб-простір (хостинг), зазвичай також є можливість доступу до нього через FTP. В даному випадку відбувається перенаправлення / пересилання посилань через htaccess. Для цього вам треба спочатку створити коротку внутрішню URL і вказати переадресацію.
  3. Посилання / перенаправлення через плагіни. Наприклад, при використанні WordPress є більш десяти різних плагінів, які перенаправляють або вкорочують посилання.

Слід пам'ятати, що укорочення URL має відповідати правилам захисту даних

Багато скорочувач посилань, такі як bit.ly, tinyurl.com, ow.ly, redir.ec, goo.gl і інші, не забезпечують вимоги захисту даних. Вони не тільки генерують короткий URL-адресу, але також зберігають IP-адреса користувача посилання і збирають статистику по кількості кліків, їх походженням, використовуваному браузеру і т. Д. І все це відбувається без попереднього повідомлення користувача і отримання його згоди.

Однак цими сервісами все одно користуються сотні тисяч власників сайтів, так як не всім інформаційним ресурсам потрібен особистий захист.

Кращі сервіси по скороченню посилань

1. Bitly - найпопулярніший сервіс для коротких адрес

Bitly створює посилання у вигляді «bit.ly/xyz».

На сайті Bitly все, що вам потрібно зробити, це скопіювати ваше посилання в поле вище і натиснути «Скоротити». Коротку адресу буде створено негайно.

Ви також можете безкоштовно зареєструватися на Bitly і використовувати різні інструменти для отримання статистики і керування посиланнями.

Сервіс також допомагає відслідковувати биті посилання. Якщо ви ставите знак плюса за таким посиланням, ви можете переглянути статистику по ньому і побачити, як часто натискається посилання. Це також працює з будь-яким іншим посиланням, а не тільки вашим власним.

 

2. Goo.gl – простота і функціональність

Goo.gl функціонує так само, як і bit.ly. Доступ до цього сервісу можливий і без реєстрації в Google. Тут також є досить зручна статистика URL-адрес і можливість відстеження безпеки ресурсів.

Щоб мати можливість переглядати статистику, додайте між "goo.gl" і, наприклад, "AhnxR" розділ "/ info /". Тоді https://goo.gl/AhnxR стає http://goo.gl/info/AhnxR. Це працює для кожного посилання Goo.gl, навіть якщо ви не створили його самостійно.

Але найближчим часом гугл закриє цей сервіс.

3. t1p.de – німецька безпеку

Служба коротких посилань t1p.de працює з Німеччини, забезпечує високу конфіденційність і перевіряє всі посилання на наявність можливих шкідливих програм і фішингових атак.

Скорочення URL-адреси "t1p.de" відповідає захисту даних. Сервіс не зберігає особисті чи інші дані користувачів. Також на ньому доступні додаткові опції, наприклад, визначення терміну роботи і функція розіменування при переході по посиланню.

Введіть бажаний URL і натисніть «Перевірити наявність». Залиште поле введення порожнім, щоб створити випадкове коротке посилання.

 


 

4. Is.gd – найдоросліший сервіс по скороченню посилань

Is.gd роками пропонує один і той же скорочувач URL, який працює так само, як і раніше. За десять років навіть не змінився дизайн сайту.

Просто додавши посилання в закладки, ви можете швидко отримати Is.gd, щоб скоротити ваші посилання. Це один з найшвидших і зручних інструментів. Він може створювати QR-код, для візитних карток або рекламних оголошень, щоб користувачі також могли отримувати ваші посилання таким же чином.

Ви можете автоматично перевірити статистику свого посилання за допомогою функції попереднього перегляду. Посилання будуть доступні завжди, так як вони не змінюються після створення. Ще одна чудова особливість полягає в тому, що ви також можете налаштувати посилання після створення, щоб зробити їх унікальними для вашого бренду.

 

5. TinyURL – сувора класика

Посилання від TinyURL Не такі короткі, як на інших сервісах, але вони пропонують одну перевагу: за допомогою сервісу ви можете створювати окремі короткі URL-адреси і вводити текст після домену.

 

На сайті tinyurl.com ви знайдете два текстових поля, в яких ви можете просто ввести довге посилання і, при бажанні, точний текст вихідного посилання.

6. Rebrandly - сучасний і простий скорочувач посилань

Подібно Bit.ly, сервіс добре структурований і зручний для швидкого використання. Крім скорочення URL, вам доступно кілька додаткових функцій після реєстрації. Для функції скорочення URL-адреси реєстрація не потрібна.

Сервіс дозволяє редагувати вже створені посилання, що доступно не в кожному інструменті скорочення.

Існує безкоштовний обліковий запис, який дозволяє зробити 1000 коротких посилань. Тарифні плани варіюються від 19 до 99 у.о. в місяць в залежності бажаної кількості посилань.

 

 

7. AdLinkFly – сервіс для коротких URL електронної комерції

AdLinkFly - це унікальний ресурс, розроблений для монетизованих коротких посилань, аналогічна монетизованим скорочувачам, типу AdFly і ouo.io.

Сервіс має широкий функціонал API, зручною адміністративною панеллю і входом в усі соціальні мережі. Він добре зарекомендував себе для рекламодавців, реферальних рішень і різних партнерок.

 

8. Ow.ly – скорочувач посилань для соцмереж

Hootsuite - найбільш популярний інструмент керування соціальними мережами. Ow.ly - це особлива функція в Hootsuite, яка дозволяє скоротити ваші посилання для використання в соціальних мережах або в інших місцях.

Якщо ви вже є користувачем Hootsuite, ви можете отримати доступ до Ow.ly з панелі інструментів Hootsuite. Звідти ви також зможете переглядати аналітику за скороченими URL-адресами.

Особливості:

  • показує ефективність URL;

  • робить ретаргетінг посилань;

  • відстежує короткі посилання;

  • підтримує мобільні платформи;

  • моніторить ранг;

  • демонструє соціальну рентабельність.

 

9. Bit.do – тактичний скорочувач посилань

Онлайн-інструмент для скорочення URL-адрес Bit.do дуже простий у використанні. Ви можете використовувати його, як з реєстрацією, так і без. Якщо ви зареєструєте обліковий запис, ви також зможете отримати доступ до даних про те, як працюють ваші посилання і хто та звідки їх використовує. Крім того, у вас може бути свій особистий домен, пов'язаний з вашим бізнесом.

Термін дії посилань, створених за допомогою Bit.do, ніколи не закінчується, тому вам не доведеться турбуватися про непрацюючі посилання.

 

 

10. Mcaf.ee – браузерна підтримка

Ви можете знати Mcaf.ee як популярну компанію з комп'ютерної безпеки. Але вона також пропонує інструмент скорочення URL. Крім скорочення, сервіс також може дати інформацію про те, звідки з'явилася скорочене посилання. Це додає надійність, якщо користувач не впевнений, чи варто йому натискати на посилання.

Служба може надати вам вихідне посилання, щоб ви знали, чи безпечно натискати на неї. При використанні браузера, такого як Chrome або Mozilla Firefox, плагін можна додати прямо в нього. Це означає, що коли ви перебуваєте на сторінці, для якої вам потрібне скорочене посилання, вам потрібно всього лише натиснути одну кнопку, це дуже зручно і економить час копіювання.

 

11. Su.pr – сервіс з рекомендаціями

Su.pr - ще один інструмент, який може допомогти скоротити посилання, що належить веб-сайту Stumbleupon. Stumbleupon, Це сервіс, який рекомендує публікації і ресурси своїм користувачам.

Це відмінний сайт, на який можна зайти, якщо вам нудно, і ви шукаєте цікавий контент, пов'язаний з темами, які вам подобаються. Сервіс дозволяє розміщувати повідомлення в Twitter і Facebook, і ідеально підходить, якщо ви шукаєте короткі посилання для цих двох соціальних мереж.

Коли ви використовуєте Su.pr як інструмент для скорочення URL, він дозволяє користувачам ставити лайки або коментувати ваші пости. Ця інформація потім зберігається в вашому профілі і може дати вам статистику про повідомлення, розміщених соцмережах.

 

12. Polr – сокращатель посилань для брендів

Polr - це сокращаетль URL-адрес, відомий своєю функцією окремого хостингу. Сервіс має демонстраційну сторінку, якої немає у багатьох інших скорочувачів. Це дозволяє вам випробувати сервіс, перш ніж погодиться з умовами користування.

Інші переваги використання Polr полягають в тому, що ви можете отримувати аналітичні дані про те, як працюють ваші посилання і можливість самостійного розміщення. Це дає можливість вам давати URL-адреси будь-якого бренду за вашим бажанням.

 

 

13. BudURL – ідеальне відстеження

BudURL - це досить функціональне рішення, яке дозволяє скоротити URL-адреси для публікацій в соціальних мережах, в електронних листах і де завгодно. Цікавою особливістю цього інструменту, який відрізняє його від інших, є те, що він пропонує великі функції відстеження та управління. Цей інструмент також забезпечує 100% конфіденційність і контроль, а також можливість публікації вашого посилання і зміни місця призначення пізніше.

Просто натиснувши кнопку, ви можете побачити, скільки людей натиснули на ваше посилання. Скорочення посилань з BudURL гарантує гнучкість даних, а компанія обіцяє, що ваша безпека ніколи не буде поставлена під загрозу!

 

14. Moourl.com – проект Франко

При відвідуванні Moourl.com вас зустрічає чарівна корова. Просто скопіюйте та вставте посилання, яке ви бажаєте скоротити, в поле і натисніть «Moo!». Moourl.com, створений Родріго Франко, являє собою безкоштовну послугу скорочення URL-адрес, створену ним як виклик іншим сервісам. Родріго, будучи інженером-програмістом, має багато інших проектів. В даному випадку його метою було створити простий у використанні скорочувач URL для тих, хто цього потребує.

Сервіс ідеально підходить для тих, хто вперше хоче скоротити кілька посилань. Якщо ви тільки приступили до скорочення посилань і бажаєте поекспериментувати - moourl.com підходяще місце для вас.

 


 

15. Сutt.us – арабський шик

Велика частина трафіку cutt.us надходить із Саудівської Аравії. При реєстрації вам буде доступна повноцінна статистика і інструментарій для роботи з брендами. Крім того, цей сервіс дозволяє скоротити кілька посилань відразу, а в платній тарифікації є скорочення до 100 одночасно.

Тест Mobile-Friendly показує, що cutt.us добре оптимізований для мобільних пристроїв і планшетів, що рідкість серед скорочувачів посилань.

 

 

Підсумок

Укорочені посилання підходять, якщо ви не бажаєте  відправляти довгі загадкові URL-адреси по електронній пошті, роздруковувати їх на аркушах або переводити їх в QR-коди. Що стосується соцмереж, так вони в них взагалі незамінні, так як підвищують впізнаваність бренду.

Тим не менш, ви повинні переконатися, що посилання без обмежень використовується в важливих місцях, які повинні посилатися на веб-сайт в довгостроковій перспективі. В іншому випадку може статися так, що скорочена адреса в якийсь момент раптово перестане працювати.

 


 

Приєднуйтесь до «Хостинг Україна» і Ви отримаєте: