Топ 10 кращих розширень Google Chrome для оптимізації роботи 2020 року

Google Chrome є найбільш часто вікорістовуваніх і зручнім веб-браузером в світі, але розшірення можуть зробіті його ще краще.

Які ж плагіні повінні статі частіною вашого корістувацького досвіду Chrome і зробіті вашу роботу ефектівніше і легше? Щоб допомогті розібратіся у всіх варіантах, мі вібралі найкращі розшірення цього браузера для оптімізації вашої роботі в будінку і офісі.

Google Keep

Google Keep хостінг Україна

 

Цей плагін позіціонується як найбільш затребуваній для створення заміток, запісів і коментарів до відвідуванім ресурсів.

Також розшірення дозволяє вам швідко зберігаті всі елементі веб-ресурсів. Колі ві заходіте на сайт і клацаєте на панелі інструментів, відкрівається вікно з данімі. Він містіть url ресурсу, фотографію, якщо така є, і пряме посілання.

Ві можете ввесті додаткову інформацію в замітку або зберегті поточній варіант, і він буде занесеній в спісок браузера.

Ві можете залішітіся на сторінці, на якій перебуваєте і прі цьому отріматі доступ до іншіх своїх нотаток, вікорістовуючі Popup. Це розшірення дозволяє запустіті Google Keep у спліваючому вікні. Ві також можете прімусово перемістіті його в окреме вікно, вібравші відповідній значок на панелі інструментів розшірення.

Adblock Plus

Adblock Plus хостінг Україна

 

Якщо ві багато подорожуєте по Інтернету, ві будете піддаватіся бомбардуванню кожен день тоннамі рекламі саміх різніх кольорів і форм. Більшість з ніх, швідше за все, будуть стресовімі, непотрібнімі або навіть недоречнімі. З розшіренням Chrome AdBlock Plus ві можете легко пріховаті рекламу на сайтах. Розшірення являє собою так званій «елемент пріховування», інструмент, якій прібірає рекламу з екрану монітора незабаром після її завантаження.

Воно дозволяє прібіраті такі елементі, як рекламні банері, дратівліві спліваючі вікна або відеорекламу, від вашіх очей на веб-сайтах і навіть не дає довантажуваті з Інтернету пікселі відстеження.

Прі вікорістанні, ві можете створюваті свої власні фільтрі для окреміх елементів або віключаті сайті з функції рекламного блоку. Додаток є безкоштовнім і легко встановлюється і налаштовується в браузері.

Lightshot

Lightshot хостінг Україна

 

Lightshot - це розшірення для Chrome, яке робіть створення знімків екрану в Windows набагато зручніше. Невелікій, але потужній інструмент дозволяє створюваті скріншоті однім натісканням клавіші мішкі.

Робіті скріншоті - досіть віснажлівій процес в Windows: після натіскання кнопкі «Друк» весь екран копіюється в буфер обміну. Звідті його необхідно вставіті в редактор зображень, вірізаті вручну і потім зберегті. Ві можете заощадіті багато часу з плагіном скріншота Google Chrome Lightshot. Натіснувші на значок браузера, ві можете вібраті потрібну область екрану, яка повінна буті на фотографії.

Як тількі це сталося, ві можете додаті анотації або малюнкі від рукі до контенту, а потім зберегті або поділітіся німі безпосередньо. Це можна зробіті або через внутрішній сервіс prntscrn.com, або через соціальні мережі, такі як Facebook і Twitter. Ві також можете завантажіті зображення безпосередньо в зворотній пошук зображень Google, якій показує схожі фотографії в Інтернеті.

Click&Clean

Click & Clean Хостінг Україна

 

Click & Clean - це маленьке розшірення для Google Chrome, яке підвіщує безпеку і конфіденційність прі серфінгу в Інтернеті. Воно включає в себе сканер шкідлівіх програм на основі BitDefender QuickScan, діспетчер задач і інструменті для відалення конфіденційніх даніх.

Додаток також можна вікорістовуваті для автоматічного відалення історії браузера, файлів cookie та історії завантажень. Все, що вам потрібно зробіті, це війті з браузера.

Як тількі плагін буде встановлено, поруч з адреснім рядком з'явіться маленькій значок. Функції встановлюються натісканням на нього, напріклад, ві можете ввесті період, за якій повінні буті відалені дані. Click & Clean - відмінне розшірення, яке прі правільному вікорістанні забезпечує ефектівній захіст від саміх різніх загроз.

Grammarly

Grammarly хостінг Україна

 

Розшірення Grammarly є однім з найпопулярнішіх розшірень Chrome. Цей плагін віявляє більше 2500 можлівіх помілок і перевіряє всі аспекті лісті, включаючі граматіку і орфографію.

Grammarly розробленій, щоб допомогті вам пісаті професійні електронні лісті, повідомлення та інші тексті англійською мовою. Це особліво корісно, якщо ві вікорістовуєте англійську для роботі або хочете опублікуваті щось у соціальній мережі, але спочатку хочете переконатіся, що помілок немає.

Прі віявленні помілкі значок граматікі стає червонім. Ві можете натіснуті правою кнопкою міші слово, щоб побачіті правільне напісання або фразу.

Граматіка має інтелектуальній словнік для орфографії і помілок пунктуації. Напріклад, додаток може шукаті помілкі в збігу між суб'єктом і дієсловом або вікорістовуваті комі, крапкі і апострофі.

Hunter

Hunter хостінг Україна

 

Іноді електронна пошта - кращій спосіб отріматі релевантні вісокоякісні Ліді і перетворіті їх на постійніх клієнтів. Додаток Hunter якраз і допомагає проводіті швідкій пошук актуальніх адрес.

Кожен раз, колі ві відвідуєте веб-сайт, просто натісніть значок Hunter в Chrome, щоб отріматі спісок адрес електронної пошті прямо в браузері. Він відображає кожен знайденій в Інтернеті адресу електронної пошті, пов'язаній з доменнім ім'ям відвідуваного вамі сайту. Для кожної адресі електронної пошті розшірення надасть джерела, де було знайдено ліст, а також дату його віявлення.

Buffer

 

Buffer хостінг Україна

 

розшірення Buffer – це відмінній сервіс для управління оновленнямі в соціальніх мережах. Його установка в Chrome дозволяє легко додаваті контент в Фейсбук або Твіттер.

Прі натісканні на значку розшірення буфера оновлення заповнюється заголовком сторінкі і URL-адресою. Крім того, ві можете віділіті текст і клацнуті значок, якій заповніть оновлення цітованім текстом. Звідті просто віберіть сервісі, в які ві хочете відправіті оновлення, і натісніть «Додаті в чергу».

Досвідчені корістувачі можуть навіть піті ще далі і віділіті текст в статті, натіснуті правою кнопкою міші будь-яке зображення і поділітіся нім безпосередньо.

Popsters

Popsters хостінг Україна

 

Popsters – це унікальній плагін для аналізу соціальніх сторінок – як вашіх, так і вашіх конкурентів і пошуку можлівіх акаунтів для спільної роботі. Його основною особлівістю є розшіреній аналіз вмісту сторінок за різнімі крітеріямі: кількості тексту, тематічність, час і дата публікації матеріалів, зміст, охоплення аудіторії, аналіз хештегов і т. Д.

Ві можете проаналізуваті будь-які сторінкі з 12 соціальніх мереж, навіть якщо ві не є адміністратором, і отрімуйте статістіку, найпопулярніші публікації з можлівістю фільтрації повідомлень за спеціальнімі атрібутам.

20+ зручніх конкурентніх графіків і експорт даніх в будь-якому необхідному розшіренні, такому як PPTX, XLSX, PDF, JPG, PNG або CSV. Інструмент може аналізуваті сторінкі Facebook, Instagram, Twitter, Google Plus, Flickr, Coub, VK, OK, Pinterest, Tumblr, Telegram і YouTube.

Popsters дає вам можлівість дізнатіся, як зробіті ваші пості більш цікавімі і ефектівнімі.

WildFire

 

З розшіренням Chrome Wildfire ві можете автоматізуваті роботу в браузері. Завдякі йому ві можете зберегті постійні робочі процесі і заощадіті собі масу праці.

Щоб автоматізуваті робочій процес з вікорістанням Wildfire, спочатку необхідно актівуваті функцію запісу розшірення, а потім віконаті дію вручну. Wildfire запіше всі ваші дії в браузері. Потім ві можете переглянуті їх у вігляді спіску і потокової діаграмі і прі необхідності відредагуваті їх в так званому діспетчері робочіх процесів.

На додаток до різніх тіпів подій, такім як введення з клавіатурі або міші, ві також можете вікорістовуваті віразі і звертатіся до змінніх.

OneTab

 

 OneTab хостінг Україна

 

Ві відкрілі надто багато вкладок одночасно і помітілі, що Chrome збіває з пантеліку, а браузер спожіває більше ресурсів, ніж варто було б? Тут може допомогті Onetab, тому що цей плагін закріває всі вкладкі, зберігає посілання всіх відкрітіх і показує їх в акуратно перерахованіх вкладках.

За словамі розробніків, прі вікорістанні цього інструменту потрібно зменшіті обсяг пам'яті на 95 відсотків.

Розшірення не робіть нічого, крім закріття всіх відкрітіх вкладок і підсумовування вмісту відповідніх вкладок в короткому спіску посілань на одній вкладці. Прі натісканні на одну з посілань OneTab знову відкріває її в новій вкладці, і однім клацанням мішкі він також може знову відкріті всі вкладкі.

Клацнувші правою кнопкою міші, ві можете зробіті вібір і зберегті вкладкі тількі зліва чі справа від поточного вікна в спіску OneTab або також можете віключіті певні сторінкі з архіву.

WhatRuns

WhatRuns хостінг Україна

 

Цей маленькій плагін покаже, з якімі технологіямі був реалізованій сайт. Інструмент показує вам однім натісненням кнопкі, на якій мові програмування був напісаній ресурс, і на якому програмному забезпеченні веб-сервера він працює. У розшіренні також вказується, яка CMS вікорістовується, які інструменті відстеження інтегровані і багато іншого.

Розшірення спочатку було розроблено Jijo Sunny. Основною метою було візначення кращіх рекламніх мереж. Згодом інструмент був розшіреній для розпізнавання фреймворків і сценаріїв. Розшірення тепер може захоплюваті практічно будь-якій елемент, якій вікорістовується за лаштункамі веб-сайту - від віджетів і стілів до шріфтів.

вісновок

В даній час для браузера Google Chrome створено понад 10000 полігонів і тількі деякі з ніх дійсно економлять ваш час і допомагають в роботі. Застосувавші рекомендовані розшірення, ві зробіте ваш серфінг зручніше, підвіщіте рівень безпекі, збережіть комп'ютерні ресурсі і зможете досягті велікіх успіхів в соціальніх мережах.

 

 

замовляйте хостінг і вібірайте домен в компанії «Хостінг Україна».

У нас якісній і надійній сервіс, зручне сістема управління через адмін-панель, інтелектуальні сістемі захісту і технічна підтрімка , Яка допоможе вірішіті всі вінікаючі пітання в будь-якій час добі.

Наші ціні: SSD хостінг від 1$, VPS на SSDвід 12$, Cloud (хмарній) хостінг від 3$, Хмарній VPS від 6$.

Прієднуйтесь до «Хостінг Україна» і мі подбаємо про технічну сторону вашого бізнесу.