Як створити свій сайт? докладний гайд

В наші дні створити сайт дуже просто. Якщо ви працюєте в Microsoft Word і керуєте обліковим записом Facebook, ви зможете розмістити і власний веб-сайт в Інтернеті.

Вам не потрібно бути програмістом або веб-дизайнером, щоб створити хороший ресурс. Зараз існує більше 200 мільйонів активних веб-сайтів, і багато хто з них були створені простими людьми. Однак слід пам'ятати, що актуальність і сила вашого ресурсу залежить від безлічі технічних та веб-адміністративних чинників.

Коли ви розумієте від чого відштовхуватися, зробити сайт самому дійсно нескладно. Якщо у вас вже є графічний і текстовий контент, то робота над ресурсом на десять-двадцять сторінок займе від двох днів до тижня. Але при цьому він повинен бути красиво оформлений і зручний при отриманні користувацького досвіду (UX). Також він зобов'язаний мати мінімальну пошукову оптимізацію (SEO), інакше Google і Яндекс його просто не помітять.

Як самому створити сайт?

Перш за все, треба визначитися з типом ресурсу і вибрати той, який якнайкраще відповідає вашим короткостроковим та довгостроковим планам. На початку 21 століття весь Інтернет складається з наступних типів сайтів.

Блоги. Такі ресурси представляють собою особисті сторінки або сторінки галузі, наприклад, про туризм, риболовлі або подорожах. Зазвичай блог веде одна людина і його успішність, в першу чергу, залежить не від дизайну і SEO, а від якості графічного і текстового контенту.

Сайти типу E-commerce. До них відносяться інтернет-магазини, каталоги з можливістю замовлення, дошки оголошень, обмінки і інші ресурси онлайн-торгівлі. Рідкісний людина поодинці може створити успішний сайт такого типу.

Ресурси з освітніми програмами. Зараз цей сегмент стрімко розвивається – адже відео-курси можуть навчити буквально будь-яким навичкам. Якщо ви володієте відмінними знаннями в затребуваною області або рідкісною спеціалізацією, такий сайт легко зробить вас популярним. Особливо якщо до залитого відео підключити англійські субтитри.

Ресурси з новинами або агрегатори. Зазвичай створюються командою однодумців, які поділяють обов'язки. Швидко отримують дуже більшу кількість відвідувачів і живуть за рахунок розміщення реклами.

Інтернет-спільноти. Сюди відносяться форуми та соціальні мережі, де люди можуть спілкуватися і купувати одночасно. В даний час ніша практично монополізувала ФБ, ВК і глобальними галузевими форумами-порталами типу Хабра

Портфоліо. Є особистими або підприємницькими ресурсами техподдержі. На них виставляються зразки робіт, наприклад, ландшафтного дизайну, ремонту, графіки, хендмейд або технічних проектів.

Корпоративні сайти. Це представництва юридичних осіб або державних організацій в мережі. Іноді вони підтримують функцію торгівлі і каталогу.

Лендінгем-ПЕЙДЖЕС. Особливий тип односторінкового ресурсів, який став трендом 10-х років. Поєднує функції E-commerce, портфоліо і корпоративного сайту. При наявності готового контенту ви можете легко зробити свій сайт у вигляді посадкової сторінки.

Незалежно від обраного типу, вам слід пам'ятати, що створення сайту самостійно вимагає поетапного підходу.

Зазвичай етапи виконуються в такому порядку:

 1. Розробка ідеї.

 2. Розробка дизайну.

 3. Підготовка графічного і текстового контенту.

 4. Вибір рівня створення веб-ресурсу.

 5. Вибір доменного імені.

 6. Вибір хостингу.

 7. Мінімальна настройка SEO.

 8. Підключення аналітики.

Що потрібно для створення сайту?

Існує 3 принципових рівня роботи при створенні веб-ресурсів:

 • створення сайту за допомогою конструктора сайтів – просто;

 • створення сайту з системою управління контентом (CMS) - середньої складності;

 • програмування сайту самостійно - дуже складно.

Ті, хто читають цю статтю, можуть володіти різними Скілом і досвідом роботи в програмах, які спростять їм роботу на другому або третьому рівні. Наприклад, знайомство з Photoshop, допоможе створити більш красивий і гармонійний ресурс, а знання 1C спростить роботу з даними.

Природно знання мови розмітки HTML (досить, до речі, простого) або мови програмування PHP дозволить створити сайт самостійно, використовуючи і модернізуючи готові шаблони. В цьому випадку ви можете вивісити в веб досить якісні сторінки з претензією на унікальність.

У загальному ж випадку вам слід мати поняття про такі речі:

 • Як створювати окремі сторінки, організувати їх в категорії, а категорії в розділи;

 • Як згенерувати карту сайту;

 • Як правильно використовувати Title, Description і Meta Tags на сторінках;

 • Як правильно створювати семантичне ядро і вставляти ключові слова в контент.

Створення простого ресурсу

Крок 1: Створіть ідею вашого сайту

web ideas хостинг Україна

 

Про ідеї для сайтів можна говорити нескінченно, але в даному випадку мається на увазі дизайнерська і функціональна ідея. Пам'ятайте - імпровізація не завжди приводить до успіху. Планування і розгляд ідеї з різних ракурсів, допомагає вирішити - які області, сегменти і відвідувачі вам потрібні, який контент краще саме для вас і як повинен виглядати саме ваш сайт.

Функціонал ідеї

Наприклад, при створенні Landing Pages (сайтів у вигляді прокручуваному посадкової сторінки) важливо приділити увагу не тільки змістом, а й правильному візуальному структурування інформації. Тобто потрібно зручно розмістити фрейми з текстом, кнопки, віджети і картинки, а також підібрати легко читається і досить великий шрифт у всіх типах заголовків – від H1 до H4.

Якщо ж ви реалізуєте ідею онлайн-торгівлі хендмейдом власного виробництва, потрібно не тільки продумати опису ваших фенечек і браслетів, а й оптимізувати (полегшити) розмір їх фотографій, а ще поставити плагін галереї. Також потрібно створити розділи і категорії товарів, оформлення меню і підміню (бажано, основні – горизонтальні, а другорядні – вертикальні, зліва чи справа сторінки) і підключити відразу декілька систем онлайн-оплати.

Природно, різні спрямованості сайтів, відрізняються один від одного по організації. Перед тим, як приступити до створення сайту своїми руками, вам слід ретельно обміркувати свою ідею і проаналізувати доступні аналоги вже використаних рішень для неї.

Дизайн ідеї

Якщо ви створюєте сайт особисто, треба не забувати, що сприйняття ваших відвідувачів може виявитися зовсім не схожим на ваше власне.

Щоб дизайн був привабливим, слід попрацювати над наступними нюансами:

 • визначити поєднання основних і другорядних кольорів і відтінків. Це стосується як графічних елементів, так і забарвлення відвіданих, невідвіданих і поточних пунктів меню

 • визначити колір і стиль шрифтів, підкладки і бекграунду

 • визначити колірну «тяжкість» хедера і футера – тобто світлі і темні тони. Вони можуть розташовуватися рівномірно, бути темнішим донизу або бути темнішим догори екрану.

 • визначити стиль графічних елементів. Наприклад, пункти меню можуть бути квадратними, округлими або з округленими кутами. Також вони можуть розділятися або не поділяє рискою або міні-малюнком.

 • ні в якому разі не забути про чітку і такою, що запам'ятовується фавікон.

Пам'ятайте - вдалий веб-дизайн і UX – це половина успіху комерційного ресурсу. Інтернет знає безліч прикладів, коли покупці приходять за товаром на більш дорогий сайт просто тому, що він зручний, простий у використанні і приємний оку і при цьому зовсім не обов'язково знаходиться в топі видачі.

Крок 2: Зареєструйте доменне ім'я

зареєструвати доменне ім'я в хостинг Україна

 

Домен - це інтернет-адресу, за якою ваша домашня сторінка буде доступна в Інтернеті. Деякі провайдери надають одне або два доменних імені в подарунок до хостингу, а в разі використання конструкторів сайтів, доменне ім'я часто несе загальну приставку провайдера (наприклад, blogspot.com для сервісу Блоггер).

Унікальне ж доменне ім'я ви можете тільки купити, та й то, якщо його ніхто не купив до вас. Якщо ви придумали ім'я, слід зайти на один із сервісів реєстрації, перевірити - чи вільно саме ваше поєднання символів? - і оплатити період користування.

При реєстрації імені, потрібно враховувати наступні параметри:

 • довжину слів і загальна кількість символів;

 • легкість читання;

 • легкість написання;

 • легкість запам'ятовування і асоціації.

Наприклад, якщо ви торгуєте сільгосп інструментами, рекомендується вибрати ім'я типу lopati.com або grabli-kiev.com, але ніяк ні selchozinstrumenti.com

Зареєстроване ім'я ви можете внести в відповідну графу конструктора або CMS. Якщо ви використовуєте ці рівні, ви можете купити підходящий домен прямо у провайдера. Це спрощує адміністрування, оскільки ви маєте справу тільки з однією компанією.

Якщо ви активні на міжнародному рівні, зареєструйте відповідні домени для вашої цільової аудиторії. Наприклад, домен .eu ідеально підходить для загальноєвропейської торгівлі. А для галузевих доменних імен доменні закінчення, такі як .photography або .coffee, пропонують можливість індивідуалізації.

Як це зробити в панелі дивіться в нашому відео

 

Крок 3: Придбайте аккунт веб-хостингу

веб хостинг Україна

 

При власноручному створенні сайту, придбання особистого чи безкоштовного веб-хостингу – це дуже серйозне питання. Вибір того чи іншого шляху при його вирішенні, може значно вплинути на перші місяці життя сайту – і, відповідно, на ваші доходи.

Більшість провайдерів стверджують, що не ставлять пріоритети машинного часу на безкоштовні пакети, але Великі Гуру арбітражу на Хабре стверджують наступне:

Для безкоштовного хостингу:

 • сайти з більш рідкісним оновленням контенту обробляються пізніше (ефект галасливих сусідів);

 • сайти з важкої графікою або файлами обробляються пізніше;

 • сайти невеликою кількістю відвідувачів обробляються пізніше.

Звичайно, сервера з кожним роком стають все потужніше, але все ж якщо ви вклали багато праці в розробку концепту ідеї і дизайну, слід взяти платний пакет хостнге. До того ж, він не тільки дозволяє сайту швидше завантажуватися, але і дає більше дискового простору і розширений функціонал.

 

Крок 4: Виберіть платформу і створіть свій сайт

cms хостинг Україна

 

Найпростіший варіант створення сайту – це мережевий сервіс-конструктор. Такі сервіси надають комплексні пакети, причому, як платні, так і абсолютно безкоштовні. Дизайн, редактори, хостинг, домени (наприклад, Wordpess.com) і підтримка зазвичай здійснюється одним провайдером. Постачальник піклується про складні технічні завдання, а ви піклуєтеся про цікаве і корисне контенті.

Але не варто думати, що це буде цікаво лише новачкам. Навіть конструктор можна перетворити на щось унікальне і привабливе – це залежить від завдань виконуваного проекту. Типовими користувачами конструкторів веб-сайтів є творчі фрілансери, тренери, консультанти, агентства, ресторани і місцеві підприємства.

Вибір правильного конструктора сайтів дуже важливий. Різні сервіси призначені для різних потреб. Щоб створити сайт, який вас влаштовує, вам обов'язково потрібно вибрати відповідний сервіс.

Переваги конструкторів:

 • дуже прості у використанні;

 • включена техпідтримка;

 • не вимагають додаткового програмного забезпечення;

 • можна почати без будь-яких технічних знань.

Мінуси конструкторів:

 • додаткові функції не завжди можуть бути модифіковані (в залежності від комплекту конструктора);

 • конструктори менш гнучкі при модернізації та зміні завдань, тому що вам доводиться покладатися на постачальника.

 • не підходять для дуже складних проектів, які потребують баз даних.

Як створити свій сайт в 1 клік через панель ADM.TOOLS

Панель управління ADM.TOOLS – це комплексне рішення для самостійного створення сайтів, яке надається сервісом ukraine.com.ua. Вона проста в управлінні, підтримує російську і українську мови і служить для швидкого створення різних інтернет-ресурсів. Для початку вам треба зареєструватися в системі та пройти авторизацію.

Потім ви можете вибрати тарифний план, який дасть вам можливість одночасно працювати з усіма CMS або створити сайт самостійно в один клік, використовуючи інструменти провайдера. Для того, щоб ви могли оцінити якість користування надається безкоштовний тестовий період на 5 днів.

При створенні вам слід вибрати пункт «Мої сайти» і перейти в панель адміністрування. Тут ви можете використовувати готові шаблони, ввести чистий HTML-код або повністю залити сайт під управлінням WordPress, Joomla або Drupal. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть новачкам, а процес створення вашого першого сайту (природно, якщо контент готовий) займе всього кілька годин.

Сервіс позиціонує себе як наднадійний і захищений – і це цілком відповідає дійсності. Якщо ви збираєтеся створити ресурс, до якого будуть підключатися плагіни E-commerce, ADM.TOOLS забезпечить найкращий результат завдяки використанню сертифікатів SSL і TLS.

Як створити сайт з WordPress

Основна відмінність WordPress від таких модульних систем, як Jimdo або Weebly, полягає в рівні складності. Якщо ви рідко стикаєтеся з технологією CMS веб-сайтів, вам дійсно необхідні деякі технічні знання для роботи c сервісом WordPress.

Великою перевагою системи є практично необмежена розширюваність. Як тільки ваш сайт з'явився на цій платформі, верхніх обмежень для дизайну і оптимізації просто не існує.

Ось кілька прикладів використання WordPress:

 • ви агент з нерухомості, і ви хочете, щоб ваші клієнти могли шукати квартири в базі даних,

 • ви хочете запропонувати преміум-аккаунт з інтегрованою функцією оплати,

 • вам потрібен особливо вражаючий дизайн, який пропонує останні технічні удосконалення, а також може бути гнучко адаптований в коді.

 • конкуренція у вашій сфері бізнесу дуже сильна, і тому вам потрібні спеціальні функції SEO.

Якщо вам потрібна надзвичайна гнучкість, або ви будете створювати професійний блог або хочете надавати інформацію з безперервно оновлюється бази даних, вам слід подумати саме про цей сервіс.

Автоматична установка сайту через панель adm.tools

 

Як створити сайт з Joomla

Joomla - це система управління контентом, випущена в 2005 році, яка відрізняється високою дружністю до користувача. Після короткого періоду навчання, ви можете працювати з будь-яким програмним забезпеченням.

Система CMS знаходиться під ліцензією GNU GPL і написана на мові сценаріїв PHP. За замовчуванням Joomla використовує систему керування базами MySQL для зберігання даних.

Joomla підходить в якості CMS-рішення як для статичних, так і для динамічних веб-проектів різних розмірів. Залежно від того, які розширення ви інтегруєте в стандартну установку, ви можете створювати зручні і добре структуровані веб-сайти, а також складні і розгалужені веб-додатки.

Особлива перевага - інтегроване програмування сторінок відповідно до критеріїв SEO. Це полегшить пошук вашого сайту в пошукових системах і матиме позитивний вплив на ваш рейтинг в Google.

Joomla також пропонує вражаючі рішення для інтернет-магазинів. Використовуючи додаткові компоненти, такі як VirtueMart, це зручний спосіб упорядкування онлайн-торгівлею з десятками замовлень в день.

Ви можете завантажити файли прямо з joomla.org/download.html. Спочатку збережіть файл .zip в папці на локальному комп'ютері. Потім потрібно вказати необхідну базу даних MySQL і ваш доступ до FTP. Після того, як ви встановили Joomla, введіть дані FTP вашого провайдера і підключіться до веб-сервера. Тепер розархівуйте файл .zip на свій локальний комп'ютер. Потім потрібно перенести файли на веб-сервер через FTP. Створіть там окрему папку з ім'ям "Joomla" або будь-яким іншим.

Перед установкою Joomla запитує загальні дані, які ви можете ввести у відповідні поля або вибрати клацанням миші. Необхідні дані адміністратора - адреса електронної пошти, ім'я користувача, пароль – також повинні бути введені. Цей доступ вам знадобиться пізніше для обслуговування вашого веб-сайту Joomla.

 

Крок 5: Сплануйте зростання вашого сайту

Розвиток будь-якого ресурсу вимагає безперервного аналізу його взаємодії з користувачами. Після того, як сайт запущений, вам слід відстежувати результати його роботи. Це ставитися не тільки до кількості відвідувачів, але до аналізу швидкості роботи, геолокації і розрахунку конверсії.

До того ж, при довгостроковому проекті слід задуматися про кращої безпеки і використанні захищених протоколів передачі даних.

Установка і настройка Google Analytics

Google Analytics є найпотужнішим і безкоштовним інструментом веб-аналізу блогів, сайтів та інтернет-магазинів. Сервіс дозволяє відстежити буквально будь-яку активність на вашому ресурсі.

Багато користувачів допускають помилки при прив'язці сайту до Google Analytics. Спочатку ви повинні витягти поточну версію коду відстеження з Google Analytics. Ви можете знайти цей код тут:

Увійти -> Адміністрування -> Інформація про відстеження -> Код відстеження

Ось як виглядає цей код:

код аналітики хостинг Україна

 

Якщо ви використовуєте систему управління контентом (CMS), таку як TYPO3, Joomla, Redaxo або WordPress, вам необхідно інтегрувати фрагмент в шаблони зовнішнього інтерфейсу. Для багатьох з цих CMS доступні плагіни (розширення) для інтеграції аналітики в Інтернеті.

Код потрібно помістити на головну сторінку вашого сайту між тегами.

Слід пам'ятати, що для тонкого аналізу окремих сторінок сайту потрібні власні коди відстеження на кожній.

Позиція фрагмента аналітики важлива: код відстеження знаходиться в області заголовка, в ідеалі на самому початку. У минулому були і інші кращі практики для цього, наприклад, в області футера, але вони втратили свою актуальність.

Раніше також було необхідно додати код для активації функцій дисплея. Тепер це не є обов'язковою умовою для отримання демографічних даних в Google Analytics. Інтереси і схожість покупців веб-сайтів і створення списків ретаргетінга також працюють без розширення коду аналітики!

Використання протоколів HTTP і HTTPS

http or https хостинг Україна

 

Випадкові користувачі рідко помічають це, але HTTP (або http://) і HTTPS (https://) є варіантами для запуску URL і показують істотну різницю у всіх веб-сайтах.

 

HTTP: шифрування даних не реалізовано

Кожна URL-посилання, що починається з HTTP, використовує простий тип «Протокол передачі гіпертексту». HTTP також відомий як «система без збереження стану», що означає, що він активує з'єднання при необхідності. Ви клацаєте посилання, щоб запросити з'єднання, і ваш веб-браузер відправляє цей запит на сервер, який відповідає відкриттям сторінки.

Як і «Протокол прикладного рівня», HTTP фокусується на відображенні інформації, але менше дбає про те, як ця інформація потрапляє з одного місця в інше. На жаль, це означає, що HTTP може бути перехоплений і змінений, що робить і інформацію, і одержувача інформації уразливими.

Поліпшення безпеки користування

https хостинг Україна

 

HTTPS: зашифровані з'єднання

HTTPS - це не протилежність HTTP, а його молодший родич. Вони в основному однакові, оскільки обидва використовують один і той же «протокол передачі гіпертексту», який дозволяє відображати запитувані веб-дані на вашому екрані. Але HTTPS більш просунутий і безпечний.

Протокол HTTPS є розширенням HTTP. «S» в скороченні походить від слова «Secure» і підтримується Transport Layer Security (TLS) [наступником Secure Sockets Layer (SSL)], Стандартної технології безпеки, яка використовує зашифроване з'єднання між сервером і браузером.

Без HTTPS всі дані, які ви вводите на веб-сайті (наприклад, ваше ім'я користувача / пароль, дані кредитної картки або банківські реквізити) відправляються в незашифрованому вигляді і тому можуть бути перехоплені.

З цієї причини рекомендується використовувати HTTPS в ресурсах, які тим чи іншим чином пов'язані з перевіркою користувачів за особистими даними.

Крім шифрування даних, що передаються між сервером і браузером, TLS також перевіряє справжність сервера, до якого ви підключаєтеся, і захищає дані, що передаються від маніпуляцій.

Зростаючий попит на захист даних і безпеку з боку громадськості є ще однією перевагою використання HTTPS. Згідно веб-сайтів We Make, 13% всіх анульованих покупок насправді пов'язані з безпекою платежів. Відвідувачі сайту хочуть знати, що вони можуть довіряти вашому сайту, особливо при введенні фінансової інформації. Використання HTTPS - це один із способів зробити це (тобто це спосіб показати відвідувачам, що вся введена ними інформація зашифрована).

HTTPS також може допомогти з вашим SEO. Google оголосив HTTPS в якості ознаки ранжирування ще в 2014 році. З тих пір деякі дослідження і індивідуальний досвід компаній, що впровадили HTTPS, показали його кореляцію з більш високим рейтингом і видимістю сторінок.

Підвищення швидкості роботи сайту

Ніщо не може перешкодити веб-серфінгу більше, ніж веб-сайт, який завантажується дуже повільно. А ще це поганий знак для Google і для операторів магазинів: кожна мілісекунда часу завантаження яких означає втрату частки продажів.

Згідно з дослідженням kissmetrics, проведеним в 2016 році, майже половина всіх користувачів Інтернету очікують, що час завантаження буде менше двох секунд. Якщо час більше трьох секунд, 40 відсотків відвідувачів йдуть.

Чим коротше час завантаження, тим довше користувач залишається і тим нижче показник відмов. Низька продуктивність сайту може навіть повністю відлякати відвідувачів. Відповідно до іншого опитування, майже 80 відсотків заявили, що не будуть відвідувати повільні сайти вдруге.

Оптимізація швидкості може виконуватися різними шляхами, нижче наведені найбільш популярні з них.

Налаштуйте швидкі з'єднання DNS

Щоб знайти веб-сервер з веб-сайтом, домен, вказаний в браузері, повинен бути перетворений в IP-адресу. Таким чином, example.com стає чотирма числами, розділеними крапками від 0 до 255. За дозвіл домену відповідають так звані DNS-сервери. Як правило, ланцюжок DNS-серверів потрібно до тих пір, поки не буде знайдений IP-адреса.

Цей процес можна оптимізувати за допомогою більш швидких DNS-серверів. Наприклад, сервери з IP-адресами «1.1.1.1» від Cloudflare і «8.8.8.8» від Google можуть використовуватися безкоштовно. Перетворення записів DNS також може бути виконано постачальником домену або хостером.

CDN для глобального охоплення

Якщо ваш онлайн-бізнес представлений в глобальному масштабі, ви швидко виявите, що час підключення може сильно відрізнятися в залежності від того, звідки здійснюється доступ до веб-сайту.

Тут може допомогти мережу доставки контенту, або коротко CDN. Вона гарантує, що ваш сайт кешируєтся в глобальній мережі серверів і що між комп'ютером користувача і наступним сервером в CDN завжди є найменша кількість вузлів.

Застосування HTTPS

Довгий час вважалося, що SSL-сертифікат сповільнить швидкість завантаження сайту. Це пояснюється тим, що протокол SSL створює ще одну перешкоду при встановленні з'єднання з веб-сервером - сертифікат SSL перевірений, і зашифроване з'єднання встановлено.

Тим часом, однак, ситуація змінилася. Протоколи покращилися, і тепер HTTPS практично не впливає на швидкість завантаження.

як це можна зробити дла Wordpres дивіться у відео

 

Використання кешування на стороні сервера

Часто запитуваний контент, наприклад запити до бази даних, не потрібно виконувати знову і знову, його можна буферизувати на сервері. Це особливо важливо для користувачів, які хочуть прочитати кілька статей або подивитися на продукти - тобто викликати кілька сторінок у своїй сесії. Час завантаження після перегляду кожної сторінки може бути зменшено.

Кешування на стороні сервера можна активувати і налаштувати в настройках програмного забезпечення веб-сервера

Використання кешування в браузері

За допомогою кешування в браузері елементи вашого сайту кешуються НЕ веб-сервером, як у випадку з кешуванням сервера, а веб-браузером. Це означає, що коли ви викликаєте новий URL на вашому сайті, вам не потрібно перезавантажувати все елементи.

У багатьох CMS, кешування браузера може бути активована за допомогою плагінів або розширень.

Якщо ж ви хочете, щоб користувачі знову і знову заходили на ваш сайт, слід використовувати всі методи оптимізації швидкості – починаючи від чищення коду і закінчуючи стисненням графіки.

Висновок

Створення сайтів в наш час є будь-якій людині. Але тільки планомірний підхід до його розвитку забезпечить вам тривалий успіх, хороші доходи і повагу користувачів.

Якщо ви хочете створити сайт швидко, ви повинні зрозуміти – для чого він вам буде потрібен через півроку або рік і тільки тоді приступати до реалізації вашої ідеї.

Тим хто дочитав до кінця бонус повний чек лист по SEO.

 


 

Замовляйте хостинг в компанії “Хостинг Україна” . У нас Ви зможете підібрати той пакет послуг, який максимально відповідатиме потребам вашого бізнесу.

Якісний і не дорогий SSD хостинг від 1$, VPS на SSD від 12$, Cloud (хмарний) хостинг від 3$, Хмарний VPS від 6$. Виділений сервер або dedicated server.

Просто виберіть домен , Хостинг та встановіть потрібну CMS в один клік.

Ми пропонуємо найкращий віртуальний хостинг для сайтів на Joomla , Wordpress та інших популярних CMS з підтримкою PHP, Perl, MySQL.

У нас цілодобова технічна підтримка , Яка допоможе вирішити будь-які запитання щодо хостингу або домену.