Зробити безкоштовний сайт

Сучасні конструктори сайтів пропонують користувачам велику різноманітність опцій. Але аж ніяк не всі з них відрізняються дружнім інтерфейсом і зручністю використання.

Хостинг Україна пропонує своїм клієнтам практичний конструктор сайтів безкоштовно, який ви можете ефективно використовувати вже через 10-15 хвилин після знайомства.

Конструктор сайтів дозволяє вам створити гарний сучасний сайт, Без навичок програмування, за лічені хвилини. Все, що вам потрібно - це підібрати певний шаблон і наповнити його різноманітним контентом. Сервіс відмінно підійде для початківців веб-адміністраторів, блогерів або людей, які тільки зайнялися бізнесом в мережі.

Відео огляд конструктора

Простий і легкий, конструктор сайтів на базі WordPress ідеальний для невеликих проектів — сайтів—одностранічнік, візиток або невеликих каталогів. Також його можна використовувати для створення інтернет-магазинів або корпоративних ресурсів.

На даний момент запущено бета-режим і ми рекомендуємо стежити за його оновленнями. Постійна робота з удосконалення хостингу, додавання різних корисних сервісів і модулів для ефективної роботи з вашими ресурсами.

Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі в роботі, наша служба технічної підтримки надасть вам допомогу в будь-який час.