Що таке хостинг картинок і для чого він потрібен

У світі маса любителів робити фотографії з нагоди і без. Соціальні мережі переповнені зображеннями, жорсткі диски ПК ломляться від щасливих і не дуже картинок. Що робити? Використовувати хостинги картинок. І ні, не в якості сміттєвого відра. Сідайте зручніше, друзі, сьогодні поговоримо про особливості таких сервісів, критерії їх надійності та переваги для простих користувачів.

Що це таке фотохостинг

Хостинг картинок - це сайт і онлайн-сховище, де користувачі при реєстрації отримують невеликий обсяг пам'яті для зберігання зображень. За додаткову плату розробники йдуть назустріч і розширюють кількість місця на фізичних носіях.

Принцип роботи photo hostings ідентичний - ви додаєте на ресурс картинки і отримуєте на них посилання для подальшого використання. При бажанні їх можна переглядати і адмініструвати (видаляти, додавати, переміщати, створювати папки).

У чому відмінність між фотохостингом і фотостоках

Хостинг картинок в Україні та інших країнах часто плутають з фотостоками. Мовляв, і там, і там можна скачати картинки, і використовувати за цільовим призначенням. Ні, такий хід думок не зовсім правильний.

Головна відмінність між цими сервісами в відкритості користувальницьких картинок. Доступ до фотохостингу зі сховищем даних маєте тільки ви, на фотохостингу зображення знаходяться у вільному доступі і будь-який гість може додати на комп'ютер сподобалися ілюстрації.

Важливо знати!

Файлообмінник для фото використовують, щоб спростити доступ до зображень, звільнити місце на жорсткому диску або зберігати зображення онлайн, не турбуючись про їх збереження.

Критерії «правильного» хостингу

Images hosting повинен відповідати таким критеріям:

  1. Надійність - важливо, щоб сервіс стабільно працював протягом декількох років, і ваша колекція зображень не канули в лету.
  2. Зручність - призначений для користувача інтерфейс повинен бути інтуїтивно зрозумілим, щоб вам не довелося півгодини розбиратися, як завантажити або вивантажити картинку.
  3. Кількість - окремі сервіси обмежують користувачів в кількості додаються фотографій, а не по певному місці. Ніхто не ворог собі, тому підбираємо вигідний варіант. Сюди ж додамо кількість підтримуваних форматів зображень, адже кому хочеться конвертувати сотню-іншу фото вручну.
  4. Безкоштовність - конкуренція на ринку фотохостингів велика, тому є маса умовно-безкоштовних сервісів з хорошими пропозиціями для користувачів. Підбираємо з розумом.

Ось такі прості критерії вже допоможуть впорядкувати частину пропозицій на ринку і підібрати більш якісний сервіс.

Поради щодо використання

Незважаючи на найкраще пропозицію за обсягом безкоштовного онлайн-простору, зверніть увагу на стабільність роботи. Також важливо дублювати значущі зображення на декількох накопичувачах або хмарних сховищах. Це важливо, адже навіть найнадійніший сервіс може зіткнутися з технічними неполадками.

Зверніть увагу на зручність використання сервісу. Вам досить часто доведеться додавати або видаляти зображення і важливо, щоб все відбувалося швидко, в пару кліків.

Якщо з цим поки все зрозуміло, наведемо приклади декількох успішних сервісів.

Кращі пропозиції на ринку

  1. Flickr - найпопулярніший сервіс в світі. Розробники дають кожному зареєстрованому користувачу 1 ТБ вільного місця. Можна завантажувати картинки всіх форматів і інші файли.
  2. OneDrive - фотохостинг добре інтегрується з Windows і дає 5 ГБ вільного місця для зберігання картинок.
  3. Хмара Mail.Ru - можна зберігати не тільки фото, але і таблиці з текстовими файлами. Кожному зареєстрованому користувачу дається 100 ГБ вільного місця.
  4. Google Фото - зручне і зрозуміле у використанні "спадщина" сервісу Picasa. Після реєстрації, кожен користувач отримує 15 Гб вільного простору. ПО поширюється на пристроях під управлінням iOS, Android. Є вбудований інструментарій для створення анімацій і колажів.
  5. Rataku - фотохостинг з мінімалістичним користувача інтерфейсом. Розробники передбачили можливість завантаження декількох фото вагою не більше 20 МБ. У сервісі є інструменти для зміни розмірів фото. Особливість Rataku - це можливість встановити таймер на видалення при завантаженні картинок, обліковий запис збереже всі фото.

Хостинг Україна надає виділені сервери різних конфігурацій, де користувач самостійно миє вибрати конфігурацію для своїх потреб. Перевага бізнес хостингу в можливості в міру зростання проекту збільшувати ресурси, що значно економить кошти. На виділений сервер варто переносити проект тільки тоді, коли для нього недостатньо ресурсів бізнес хостингу.