24 корисних інструменту від розробників «Хостинг Україна»

Досягнення великих цілей в роботі завжди починається з маленьких кроків. Неможливо досягти чогось нового, застосовуючи старі стратегії та інструменти. Ми створюємо свої власні інструменти, якими користуємося щодня. Вирішили поділитися з вами списком з 24 наших сервісів.

Ми вважаємо, що ці сервіси спростять роботу для програмістів, маркетологів, підприємців-початківців і фрілансерів. Вони допоможуть вам в найважливіших справах.

 1. Генератор паролів - цей інструмент допоможе вам у створенні стійких до злому паролів. Просто заповніть форму та натисніть кнопку «Згенерувати».
 2. Ping одна з найбільш часто використовуваних мережевих команд в Linux та інших операційних системах. Ping в основному використовується для перевірки доступності віддаленого хоста. Віддаленим хостом може бути веб-сервер, ваш маршрутизатор або система у вашій локальній мережі.
 3. Звільнитися домени - інструмент дозволяє знайти домен, який вже звільнився. Такий інструмент може бути корисний SEO-фахівцям, маркетологам.
 4. Домени на продаж - сервіс пошуку і продажу доменів по популярним параметрам для SEO-фахівців. З його допомогою можна знайти домен з хорошою історією сайту, який буде краще ранжуватися в пошукових системах, ніж новий.
 5. Конвертор кириличних доменів в punycode - IDN (англ. Internationalized Domain Names - інтернаціоналізованних Доменні Імена) - це доменні імена, які містять символи національних алфавітів. Через технічні обмежень доменні імена не можуть містити нелатинські символи, тому для обходу цього обмеження розроблені спеціальні стандарти RFC 3490 , RFC 3491 , RFC 3492 і RFC 3454 , Згідно з якими такі імена в обов'язковому порядку перетворюються в набір англійських букв, цифр і дефіси, а перед таким перетвореним ім'ям пишеться спеціальний префікс «xn--». Таке перетворення називається Punycode. Воно дозволяє кодувати імена в національних алфавітах ASCII-символами. Процес перетворення бере на себе браузер клієнта. Тому введення в рядок браузера «прімер.іспитаніе» і «xn - e1afmkfd.xn - 80akhbyknj4f» для сучасних браузерів це одне і те ж (для старих буде працювати тільки другий варіант). У базах DNS-серверів зберігається тільки другий варіант. Фактично інтернаціоналізованних доменні імена є псевдонімами для імен, що починаються з «xn--».
 6. Транслітерація доменних імен - онлайн-транслітерація має значення при пошукової оптимізації сайту або в SEO-просуванні. Так, написані транслітом слова в URL, виділяються у видачі пошукових систем і можуть враховуватися в ранжируванні, що важливо в контексті просування. Однак часто URL замінює назву розділу російською, в цьому випадку повну адресу не буде доступний широкому.
 7. Доменний інформер - це унікальна можливість убезпечити себе від втрати доменного імені. Все, що необхідно зробити, це розмістити код вподобаного інформера у себе на сайті. Інформер відображає інформацію про термін делегування вашого доменного імені. У разі завершення часу делегування інформер буде змінювати свій колір: з зеленого на жовтий, а потім з жовтого на червоний. Червоний колір означає, що необхідно терміново продовжити домен. Є два варіанти розміщення інформера: в першому буде відображатися кількість днів до закінчення делегування, у другому - просто логотип. Колір інформера в обох випадках буде змінюватися з зеленого на жовтий, потім з жовтого на червоний. Доменний інформер стає жовтим за 30 днів до закінчення делегування, а червоним за 10.
 8. WHOIS-сервіс- даний інструмент дозволяє отримати інформацію про реєстраційних даних і власників доменних імен. Використовуючи наш сервіс, ви можете отримати дату реєстрації / звільнення домена.
 9. Визначення IP-адреси - інструмент показує: ім'я вашого комп'ютера, операційну систему, ваш браузер, ваше місце розташування, вашого провайдера. Найчастіше такий інструмент використовують для перевірки свого IP.
 10. Traceroute- сервіс призначений для отримання списку вузлів мережі інтернет, через які проходять пакети з даними до сервера запитуваної вами хоста.
 11. Утиліта dig - надає можливість онлайн-перевірки записи з вказаним типом на зазначеному DNS-сервері для домену або піддомену. Dig буде корисний для визначення наявності того або іншого запису на конкретному DNS-сервері і її значення.
 12. Сторнування IP nslookup - утиліта дозволяє отримати PTR-запис для певних IP-адрес. Дозволяє задавати різні типи запитів і опитувати довільно вказуються сервера.
 13. Перевірка IP в спам листах . RBL - це списки IP-адрес відомих і потенційних відправників спаму. Ви можете перевірити будь-який IP-адреса або домен на наявність в спам-листах.
 14. Перевірка редиректів - перевірте будь URL-адресу, щоб дізнатися куди він веде, або дізнатися кількість перенаправлень. Він буде корисний веб-майстрам і веб-програмістам, і SEO-фахівцям, часто працюють з редирект.
 15. Перевірка SPF - це інструмент для перевірки SPF-запис доменного імені. Технології SPF, DKIM і DMARC для захисту від підміни даних при відправці email.
 16. Безкоштовний онлайн IP-калькулятор підмереж. Калькулятор проводить розрахунок адреси мережі IPv4, широкомовної адреси, IP-адресу першого вузла, IP-адресу останнього вузла, кількість вузлів в заданій мережі, маску підмережі та інверсію маски.
 17. Генератор .htpasswd для 401-авторизації. Якщо ви хочете зробити базову авторизацію на рівні сервера Apache, вам знадобиться згенерувати .htpasswd.
 18. Онлайн CSR-генератор - інструмент призначений для створення CSR-запиту на видачу SSL-сертифіката, а також отримання приватного ключа (2048 біт) для установки на сервер.
 19. Декодер CSR - даний інструмент виконує декодування CSR-запиту. CSR-запит являє собою закодований блок тексту, що містить інформацію про компанію, яка запитує SSL-сертифікат.
 20. Валідатор SSL - сервіс дозволяє завантажити сертифікат і ключ для їх перевірки.
 21. Генератор DMARC . Технологія DMARC призначена для захисту електронної пошти: аутентифікація, звітність і відповідність повідомлень на основі домену. Сервіс дозволяє робити генерацію і валідацію записи DMARC .
 22. Калькулятор IBAN - ми надаємо вашій увазі відкрите API, за допомогою якого ваш 1C-програміст зможе легко перетворити номер рахунку і МФО в старому форматі в формат IBAN.
 23. Сервіс для WordPress по відновленню кодування бази даних WordPress, що забезпечує якісне і надійне рішення проблем з символами «ш» і «І» в таблицях бази даних, які виникають при невідповідності кодувань вмісту таблиці і кодування самої таблиці (CP-1251 / UTF-8).
 24. Пошук по торговим маркам - сервіс дозволяє шукати торгові марки за ключовим словом. Корисно буде перевірити домен тим, хто хоче зареєструвати торгову марку.

Ми зібрали для вас 24 корисних рішення, які прискорять і спростять вам роботу. Список інструментів знаходиться в розділі «Інструменти ». 

Якщо вам знадобилися дані сервіси. Збережіть собі статтю для швидкого доступу.