Хостинг. Время загрузки страниц

venolga
3 года
0

Начиная с 15.02.19 резко увеличилось время загрузки страниц сайта. Время загрузки составляет 8-30 секунд.

Поддержка хостинга говорит, что это из-за неоптизированных скриптов на сайте.
При этом никаких новых скрипов не подключали, и в целом до 15.02 сайт работал нормально.

Подскажите у кого-то еще наблюдаются такие проблемы?

eugen
3 года
0

Причина медленной работы сайта - чрезмерное потребление ресурсов аккаунтом, о чем мы отправляли вам уведомления начиная с 11 февраля.
Подробности здесь: -deleted-

venolga
3 года
0

Евгений, тогда объясните почему именно с 15.02 начались проблемы со скоростью?
Примерно такое же потребление было и месяц назад.
Сегодня например потребление не выше нормативного, но сайт просто "висит".

И зачем закрывать доступ к теме? Возможно другие пользователи тоже испытывают проблемы.

eugen
3 года
1

тогда объясните почему именно с 15.02 начались проблемы со скоростью? © venolga

После отправки вам уведомления о превышении, поскольку реакции от вас не последовало, доступные для аккаунта ресурсы постепенно уменьшались. И с 15 числа это стало заметно на скорости работы.

Примерно такое же потребление было и месяц назад. © venolga

Совершенно верно, все это время было превышение. Но поскольку мы вас о превышении до этого не уведомляли, мы не предпринимали и никаких действий по ограничению

Сегодня например потребление не выше нормативного, но сайт просто "висит". © venolga

За сегодня использовано 110 минут на web сервере, что уже больше лимита. Это значение ниже обычного у вашего аккаунта потребления как раз из-за примененных ограничений. Если мы сейчас снимем ограничения, потребление опять вернется к прежним значениям 400+.

И зачем закрывать доступ к теме? © venolga

Мой ответ содержал личную для вас ссылку. Удалил ее и открыл тему.

front2back2
3 года
0

Я бачу, що політика вашого хостингу різко переключилася на отримання прибутку всіма можливими способами. Мої сайти теж починаючи з 15.02 почали дуже сильно тормозити. Ок, вияснили, що була вища нагрузка, ніж зазвичай - перейшов на бізнес-хостинг. І що ви думаєте? От вже кілька днів сервер відповідає дуже довго у вечірній час (приблизно в один і той же час). Характер "глюків" рівно такий же, ніби встановили обмеження як на дешевшому тарифі спочатку. При цьому техпідтримка 2 дні вперто мені розказувала, що сайти завантажуються нормально, хоч я скидав з десяток скріншотів з перевірками на сторонніх сервісах, перевіряв самостійно доступність сайтів з різних ПК, смартфонів і з різних провайдерів інтернету!

А мені рекомендували звернутися до мого хостинг провайдера! Техпідтримка просто вважає своїх клієнтів ідіотами!

Сьогодні техпідтримка (тікет 7568125) сказала, що може це раптом одного ядра в бізнес-тарифі не вистачає на мою нагрузку! То скажіть вже прямо - ми хочемо, щоб клієнти зразу брали найдорожчий тариф бізнес-хостингу, інакше будемо штучно обмежувати в роботі їх сайти, поки вони не принесуть свої гроші! І пофіг, що на дешевшому тарифі сайти літали.

Ви відверто дуже ризикуєте зіпсувати свою репутацію! Я ваш клієнт багато років і постійно хвалив та рекомендував вас своїм друзям та знайомим, але після такої ситуації, якщо вона не вирішиться - я буду переносити свої сайти на інші хостинги. Може ваша панель управління виграє в зручності, але ви не монополіст і у вас є багато конкурентів, які не змушують хитрощами переходити на дорожчі непотрібні тарифи і не радять звернутися до провайдера, коли проблема очевидно зі сторони хостингу!

eugen
3 года
2

Подивіться на графік використання процессора вашим аккаунтом за останні дні (сторінка https://adm.tools/hosting/ внизу). Місця з рівною горизонтальною лінією на межі 100% - це ліміт тарифу Бізнес-2G в одне ядро. Коли використання cpu доходить до цього ліміту, звісно, сайт починає працювати з помилками і повільніше, ніж міг би при наявності більшої кількості ресурсів. Наскільки рекомендація підтримки відповідає дійсності - вирішуйте самі.

На дешевшому тарифі сайти літали, але використання ресурсів було набагато вищим, ніж там дозволено. Ви можете звернутися до розробника сайтів, оптимізувати використання cpu і спокійно користуватися дешевшим тарифом і надалі.

checkroom
3 года
0

Eugen,
виходить що на бізнес тарифі ліміт на використання CPU є більш жорсткішим ніж в звичайних тарифах.
Так як в звичайних тарифах, якщо інші користувачі не нагружають процесор, то хтось може використовувати і 400% (тобто 4 ядра).
А в бізнес тарифах все жорстко обмежено відповідно до тарифу, 1 ядро - макс навантаження 100%, 2 ядра - 200% і т.д.
Правильно?

checkroom
3 года
0

А в бізнес тарифах все жорстко обмежено відповідно до тарифу, 1 ядро - макс навантаження 100%, 2 ядра - 200% і т.д. © checkroom


Це я мав на увазі пікове навантаження. А протягом дня можна навантажувати хоч і 100% цілий день. Так?

rudenko
3 года
3

То скажіть вже прямо - ми хочемо, щоб клієнти зразу брали найдорожчий тариф бізнес-хостингу, інакше будемо штучно обмежувати в роботі їх сайти, поки вони не принесуть свої гроші! І пофіг, що на дешевшому тарифі сайти літали. © front2back2

Единственное, что мы хотим, это что б клиент, который оплатил проезд одного пассажира в автобусе не вез с собой рояль так как другим не будет места в этом автобусе. Раньше ряд клиентов, именно так и поступали - брали билет на одного человека, а занимали весь автобус. Когда количество жалоб от их попутчиков возросло, а такие клиенты занимать начали 50% всех автобусов - мы пустили контролеров. Контролеры напомнили пассажирам с роялями о том, что оплачено только одно пассажирское место и цена выставлена за одного пассажира. После чего у этих пассажиров возник вопрос - почему я раньше с роялем ездил платя только за одно пассажирское место и все нормально было, а теперь мне приходится за перевозку рояля платить и почему мой рояль не помещается на два пассажирских места? Ответ очень простой - чем больше ваш рояль тем больше за его перевозку придется заплатить, а если он очень большой, то возможно стоит арендовать отдельную машину для перевозки?

front2back2
3 года
0

eugen, ок, якщо політика обмежень прозора і чесна і справді не вистачає ресурсів одного ядра, чому коли я приблизно в 12 ночі перейшов на 2 ядра для тесту, сайти були недоступні ще добрих пів години після того? З різних куточків світу, з скинутим кешем і т.д.?
Чому на графіку досі показана нагрузка на одне ядро, якщо в мене зараз в тарифі два ядра? Як мені зрозуміти на скільки завантажені обидва ядра?
Як зрозуміти, що навантаження не "намальоване", бо чомусь з 9 до 13-14 години дня приходиться піковий трафік на сайти в цьому аккаунті, але по графіку в мене раптом сплеск ближче до 12 ночі? І серйозно, одного ядра на 2,3 ггц не вистачає на 10 простих сайтів на вордпресі закешованих всіма можливими способами?

Илья, історія про рояль дуже класна :) Але вона не вирішує проблеми некомпетентності техпідтримки. Почитайте для розваги звернення 7560734 - є 1,5 години доказував Вадиму Д., що мої сайти працюють з величезними перебоями, а він мене відправляв до мого провайдера! Це професійно? Може водій автобуса не знає куди їде і проблема саме в цьому, а не в іграшковому роялі?

eugen
3 года
4

чому коли я приблизно в 12 ночі перейшов на 2 ядра для тесту, сайти були недоступні ще добрих пів години після того? © front2back2

На зміну параметрів тарифу потрібно до 15 хвилин часу. Для вашого аккаунта ліміти було збільшено о 00:15 (останній пік на графіку). Поки дооброблювались запити, що очікували під час нестачі cpu, можливо знадобилося ще декілька хвилин.

Чому на графіку досі показана нагрузка на одне ядро, якщо в мене зараз в тарифі два ядра? Як мені зрозуміти на скільки завантажені обидва ядра? © front2back2

200% на графіку означає 2 ядра. На протязі більшої частини часу на цьому графіку (до останнього піку) був тариф 2G.

Як зрозуміти, що навантаження не "намальоване" © front2back2

Цікаве питання. Можна, наприклад, на 30 хвилин додати в .htaccess всіх сайтів хитрий редирект на статичну html сторінку з текстом "проводяться планові роботи" (хитрий - тобто, такий, що не розпізнає наша система, що "малює" навантаження). І подивитися на графіки. Це, правда, не дасть відповідь на питання, чи ми не домножуємо на 10 ці цифри. Таке можна перевірити, створивши скрипт, що виконує якесь складне обчислення, максимально використовучи cpu. Виміряти швидкість обчислень на сервері хостингу (в момент з сайтами в режимі "планових робіт") і на еталонному сервері, на якому точно відома відсутність "малювання".

одного ядра на 2,3 ггц не вистачає на 10 простих сайтів на вордпресі закешованих всіма можливими способами?
© front2back2

В сервері, де працює ваш аккаунт, ядра 2.93 ГГц. Можливо, в кеш не потрапляє рояль?

У нас є безліч wordpress сайтів на звичайному хостингу з набагато більшою відвідуванністю, що не перевищують ліміт в 100 хвилин на день. Шукайте, що найбільше використовує cpu. Якщо цього не зробити зараз, при збільшенні кількості відвідувачів ситуація буде тільки погіршуватись.

Почитайте для розваги звернення 7560734 © front2back2

Подивимось

front2back2
3 года
0

eugen, дякую за грунтовну відповідь.

front2back2
3 года
0

Виникло ще одне питання - моніторю навантаження на сервер і знову бачу підозрілий всплеск в 23:30 за Києвом. Ну, це вже мої проблеми розбиратися що його спричинює. Але, ви сказали, що 2 ядра = 200% на графіку. А чому ніде не вказано, що нагрузка на веб-сервер однаково не може перевищувати 100%? Виходить так, що при піковому навантаженні 2 ядра загружені максимально на 120-130%, з них 20-30% mysql, а нагрузка веб-сервера упирається в 100%. (що й спричинює проблеми з сайтами) При цьому "вільні" 70-80% другого ядра просто простоюють.

eugen
3 года
0

О, дякую, що написали. Сьогодні ще на одному аккаунті таке помічали, що при зміні ліміту cpu він начебто був успішно змінений системою обліку, але насправді ліміт залишався попередній. Додаткову перевірку встановленного ліміту вже додали, зараз перевіримо на вашому аккаунті.

front2back2
3 года
0

eugen, то в підсумку що вияснили? Було обмеження?

eugen
3 года
0

Так, для вашого аккаунта при зміні тарифного плану для mysql ліміт підвищився, а для web - ні. Вже виправлено. Тобто і сайти і mysql тепер можуть використовувати по 2 ядра, але не більше 2 ядер в суммі.

amaretto
2 года
0

я конечно могу поверить в басню "про пассажира и рояль", но что скажете когда на хостинге 1 сайт на WP, у сайта посещаемость 2000-2500 человек в МЕСЯЦ.
КАРЛ 2000 посетителей В МЕ-СЯ-Ц!!! какое нафиг превышение лимита???

если хотите потерять своих клиентов - то вы на верном пути!

отдельное спасибо провайдерам-конкурентам, которые не зажрались и держат адекватную планку по тарифам и ресурсам, слава богу есть к кому переходить.

itradestorez
2 года
0

> При зміні ліміту cpu він начебто був успішно змінений системою обліку, але насправді ліміт залишався попередній. Додаткову перевірку встановленного ліміту вже додали, зараз перевіримо на вашому аккаунті.

а как бы и у меня такое проверить? менял тарифы раза 2-3 уже с 4G на 6G и потом на 8G

itradestorez
2 года
0

это кстати хороший вопрос, как понять сколько ядер на сколько процентов загружено, вот у меня щас 4 ядра, график показывает 25-75 но это все 4 ядра загружены на 75% или одно и что в это время происходит с остальными ядрами?

avbruggen
2 года
2

у сайта посещаемость 2000-2500 человек в МЕСЯЦ © amaretto


Кажется, уже неоднократно говорилось, что если сайт плохо оптимизирован, то создать такую нагрузку может даже 5-10 посетителей. Оптимизируйте движок и включите кеширование. Ставлю на то, что другие хостинг-провайдеры также не будут терпеть такую нагрузку и в один прекрасный момент перестанут предоставлять услугу.

itradestorez
2 года
1

вот тут уже обсуждали Форум. Хостинг. Бизнес Тариф отзывы, trinidat. Хостинговая компания Хостинг Украина. Тел. горячей линии. (044) 392-74-33 даже 20 пользователей "ложили" сайт на четырех ядрах Бизнес Хостинга из-за кривых запросов к БД, провели доработки с кодом и все стало летать. Проблема была всего лишь в одном запросе который ложил весь сайт нагружая CPU до 100%

eugen
2 года
2

но что скажете когда на хостинге 1 сайт на WP, у сайта посещаемость 2000-2500 человек в МЕСЯЦ © amaretto


Ваш сайт открывается достаточно шустро, в целом не должен потреблять столько ресурсов. Рекомендую включить сбор статистики по URL (Настройки сайта / Нагрузка по URL / Включить), возможно есть какая-то ресурсоемкая страница, которая такое вызывает

а как бы и у меня такое проверить? менял тарифы раза 2-3 уже с 4G на 6G и потом на 8G © itradestorez


Такое уже не происходит. Визуально это было видно на графике потребления CPU - он упирался в потолок, который меньше лимита тарифного плана.

как понять сколько ядер на сколько процентов загружено, вот у меня щас 4 ядра, график показывает 25-75 но это все 4 ядра загружены на 75% или одно и что в это время происходит с остальными ядрами? © itradestorez


Показывается процент загрузки одного ядра CPU. Естли будет использовано 2 ядра - на графике будет 200%.

itradestorez
2 года
4

Главная страница до оптимизации loaddy.com/result/561000957/
Главная после loaddy.com/result/633331286/

Страница категории до оптимизации loaddy.com/result/950287302/
Страница категории после loaddy.com/result/395598271/

Тариф один и тот же, а результаты как видите разные. 99% случаев медленной работы сайта - кривые запросы к БД и обилие Javascript

itradestorez
2 года
1

При этом весь функционал сайта остался как и прежде! То есть не удалялись никакие блоки или части сайта все осталось как и было

amaretto
2 года
0

Главная страница до оптимизации loaddy.com/result/561000957/
Главная после loaddy.com/result/633331286/

Страница категории до оптимизации loaddy.com/result/950287302/
Страница категории после loaddy.com/result/395598271/

Тариф один и тот же, а результаты как видите разные. 99% случаев медленной работы сайта - кривые запросы к БД и обилие Javascript
© itradestorez


программиста который творит чудеса подскажите?

itradestorez
2 года
0

Я сам делал, но все зависит от CMS которая у вас. Например по Битрикс я вообще никак не подскажу

amaretto
2 года
0

Я сам делал, но все зависит от CMS которая у вас. Например по Битрикс я вообще никак не подскажу © itradestorez

на Wordpress есть понимание?

itradestorez
2 года
0

самый простой способ так чтобы ничего не сломать это поставить вот этот плагин ru.wordpress.org/plugins/cache-enabler/


Cache Expiry ставите 24
Cache Behavior ставите галочку напротив 1, 2, 3, 5 (напротив четвертого пункта не надо)
Cache Minification ставите HTML