Доменные имена. CNAME? ALIAS? A-record?

i-town
3 года
0

Доброго дня!
Маю питання, відповідь на котре хотів-би почути від досвідчених системних адміністраторів хостингу.
Давайте уявимо таку ситуацію: я маю придбане доменне ім'я (на приклад) mydomain.com.ua. Також, маю ОДНУ статичну ip-адресу виділену мені місцевим провайдером, а також маю 3 веб-сервери: svr-1.mydomain.com.ua; svr-2.mydomain.com.ua; svr-3.mydomain.com.ua. Тут все зрозуміло, щоб люди змогли підключатись на потрібний сервер, потрібно створити запис типу A на кожне ім'я (svr-1,svr-2...) і вказати свою статичну адресу. Отже коли юзер вводить в своєму браузері svr-1.mydomain.com.ua він потрапляє саме на потрібний сервер номер 1. Так само трапляється і з другим і з третім. І це вірно, так і має бути, але якщо в мене таких серверів 50 штук? Що тоді робити? "Засмічувати" налаштування домену цілою купою записів типу A (від svr-1 до svr-50)? Не думаю що це коректно. Впевнений, що тут на допомогу має прийти або CNAME або ALIAS. Тож хочу отримати відповідь від досвідченого Адміна: як коректно вийти з моєї ситуації? В якому випадку потрібно використовувати CNAME, а в якому ALIAS? Ще раз хочу підкреслити що я маю всього лише 1 статичну адресу, а серверів - декілька. Також важливий момент: потрібно щоб юзер бачив в адресному рядку браузера svr-1.mydomain.com.ua коли вводить svr-1.mydomain.com.ua і так само для інших серверів, бо якщо створити звичайні псевдоніми то при вводі svr-1.mydomain.com.ua юзер бачитиме в браузері корінну адресу mydomain.com.ua - а такий варіант мені не підходить.
Завчасно дякую!

Дмитрий Б.
3 года
1

Доброго дня.
Можливо Вам підійде A-запис " *.mydomain.com.ua <ip>" ? Цей <ip> буде використовуватися для усіх поддоменів, для яких відсутній A-запис.

i-town
3 года
0

Можливо Вам підійде A-запис " *.mydomain.com.ua <ip>" ? Цей <ip> буде використовуватися для усіх поддоменів, для яких відсутній A-запис. © Дмитрий Б.

Можливо, потрібно перевірити. Дякую Вам за підказку!

i-town
3 года
0

Перевірив.
Ваша рекомендація (*.mydomain.com.ua) дійсно працює! Це саме те що мені було потрібно!
Щиро Вам дякую!