Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ Z1 |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen Z1 |
| Форм-фактор плати | Handheld |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.9 GHz |
| Базова частота | 3.2 GHz |
| Кеш L2 | 6 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 28W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 9-30W |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 4 |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Підтип системної пам’яті | UDIMM , SO-DIMM |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD Radeon™ Super Resolution , AMD Radeon™ Boost , AMD Radeon™ Anti-Lag , AMD FreeSync™ Technology , AMD Radeon™ Chill |