Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 7975WX |
| Сімʼя | Ryzen Threadripper PRO |
| Серія | Ryzen Threadripper PRO 7000 WX-Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Кількість ядер процесора | 32 |
| Кількість потоків | 64 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 5.3 GHz |
| Базова частота | 4 GHz |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
| TDP за замовчуванням | 350W |
| Кеш L1 | 2048 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 5nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Так |
| Роз’єм процесора | sTR5 |
| Теплове рішення (PIB) | Not Included |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 10/19/2023 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 5.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 8 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 5200 MT/s |
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Ідентифікатор продукту в упаковці | 100-100000453WOF |
| Лоток для ідентифікації продукту | 100-000000453 |
| Підтримувані технології | AMD EXPO™ Technology , AMD PRO technologies , AMD Ryzen™ Technologies |