Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ Threadripper™ 1950X |
| Сімʼя | Ryzen Threadripper |
| Серія | Ryzen Threadripper 1000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops , Boxed Processor |
| Колишнє кодове ім’я | Threadripper |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Кількість потоків | 32 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4 GHz |
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Кеш L1 | 1536 KB |
| Кеш L2 | 8 MB |
| Кеш L3 | 32 MB |
| TDP за замовчуванням | 180W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 14nm |
| Розблоковано для розгону | Так |
| Роз’єм процесора | sTR4 |
| Теплове рішення (PIB) | Not Included |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 68°C |
| Дата запуску | 7/31/2017 |
| Підтримка ОС | Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 4 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2667 MT/s |
| Ключова особливість | |
|---|---|
| Підтримувані технології | AMD SenseMI Technology , AMD Zen Core Architecture , AMD Ryzen™ Master Utility , AMD Ryzen™ VR-Ready Premium , Virtualization , Enmotus FuzeDrive™ for AMD Ryzen™ , AES , AVX2 , FMA3 |