Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ AI Max+ PRO 395 |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen AI Max PRO 300 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| AMD ПРО Технології | Так |
| Комерційне використання | Так |
| Регіональна доступність | Global |
| Колишнє кодове ім’я | Strix Halo |
| Архітектура | Zen 5 |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 32 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 5.1 GHz |
| Базова частота | 3 GHz |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 64 MB |
| TDP за замовчуванням | 55W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 45-120W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 4nm FinFET |
| Процесорна технологія для кристалу введення-виведення | TSMC 4nm FinFET |
| Кількість кубиків упаковки | 3 |
| AMD EXPO™ Технологія розгону памʼяті | Ні |
| Precision Boost Overdrive | Ні |
| Зміщення напруги оптимізатора кривої | Ні |
| Роз’єм процесора | FP11 |
| Підтримувані розширення | AES , AMD-V , AVX , AVX2 , AVX512 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE , SSE2 , SSE3 , SSE4.1 , SSE4.2 , SSE4A , SSSE3 , x86-64 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 100°C |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 4 (40 Гбіт/с) | 2 |
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 3 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 3 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 16 , 16 |
| Підтримка NVMe | Boot , RAID0 , RAID1 |
| Тип системної пам’яті | 256-bit LPDDR5x |
| Макс. Пам’ять | 128 GB |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryType":["LPDDR5x-8000"]}] |
| Можливості AI-движка | |
|---|---|
| AMD Ryzen™ AI | Available |
| Загальні показники TOPS | Up to 126 TOPS |
| НПУ ТОПС | Up to 50 TOPS |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | Radeon 8060S Graphics |
| Кількість графічних ядер | 40 |
| Частота графіки | 2900 MHz |
| DirectX® Версія | 12 |
| DisplayPort™ Версія | 2.1 |
| Розширення DisplayPort | Adaptive-Sync , HDR Metadata , UHBR20 |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (SDR) | 7680x4320 @ 60Hz , 3840x2160 @ 240Hz , 3440x1440 @ 360Hz , 2560x1440 @ 480Hz , 1920x1080 @ 600Hz |
| Максимальна частота оновлення DisplayPort (HDR) | 7680x4320 @ 60Hz , 3840x2160 @ 240Hz , 3440x1440 @ 360Hz , 2560x1440 @ 480Hz , 1920x1080 @ 600Hz |
| HDMI® Версія | 2.1 |
| Підтримувана версія HDCP | 2.3 |
| USB Type-C® DisplayPort™ Альтернативний режим | Так |
| Підтримка кількох моніторів | Так |
| Макс. показів | 4 |
| AMD FreeSync™™™ | Так |
| Бездротовий дисплей | Miracast |
| Максимальна смуга пропускання кодування відео (SDR) | 1080p630 8bpc H.264, 1440p373 8bpc H.264, 2160p175 8bpc H.264, 1080p630 8bpc H.265, 1440p373 8bpc H.265, 2160p175 8bpc H.265, 4320p43 8bpc H.265, 1080p864 8/10bpc AV1, 1440p513 8/10bpc AV1, 2160p240 8/10bpc AV1, 4320p60 8/10bpc AV1 |
| Максимальна смуга пропускання декодування відео | 1080p60 8bpc MPEG2, 1080p60 8bpc VC1, 1080p786 8/10bpc VP9, 2160p196 8/10bpc VP9, 4320p49 8/10bpc VP9, 1080p1200 8bpc H.264, 2160p300 8bpc H.264, 4320p75 8bpc H.264, 1080p786 8/10bpc H.265, 2160p196 8/10bpc H.265, 4320p49 8/10bpc H.265, 1080p960 8/10bpc |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Підтримка DASH | Так |
| Захист пам’яті AMD | Так |
| Підтримка безпечних процесорів AMD | Так |
| Підтримка безпечного завантаження Windows | Так |
| Підтримка безпечного завантаження UEFI | Так |
| Підтримка Windows Device Guard | Так |
| Підтримка пасток виконання гостьового режиму (GMET) | Так |
| Підтримка безпеки на основі віртуалізації (VBS) | Так |
| Підтримка ПК із захищеним ядром Windows | Так |
| Прошивка TPM | Так |
| Підтримка AMD-V (SVM) | Так |
| Підтримка вкладеного пейджингу AMD-V (RVI) | Так |
| Підтримка AMD AVIC (віртуалізація переривань) | Так |
| Підтримка AMD-Vi (віртуалізація MMU вводу-виводу) | Так |
| Підтримується перетворення адрес другого рівня (SLAT) | Так |
| Нові інструкції розширеного стандарту шифрування (AES-NI) | Так |
| Поліпшений захист від вірусів AMD (біт NX) | Так |