Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 9 9955HX3D |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 9000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| AMD ПРО Технології | Ні |
| Споживче використання | Так |
| Комерційне використання | Ні |
| Регіональна доступність | Global , China , NA , EMEA , APJ , LATAM |
| Колишнє кодове ім’я | Fire Range |
| Архітектура | Zen 5 |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Багатопоточність (SMT) | Так |
| Кількість потоків | 32 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 5.4 GHz |
| Базова частота | 2.5 GHz |
| Кеш L1 | 1280 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
| TDP за замовчуванням | 55W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 55-75W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 4nm FinFET |
| Процесорна технологія для кристалу введення-виведення | TSMC 6nm FinFET |
| Кількість кубиків упаковки | 3 |
| Розблоковано для розгону | Так |
| AMD EXPO™ Технологія розгону памʼяті | Так |
| Precision Boost Overdrive | Так |
| Зміщення напруги оптимізатора кривої | Так |
| Роз’єм процесора | FL1 |
| Технологія прискорення процесора | Precision Boost 2 |
|
Набір інструкцій
Набір команд відноситься до базового набору команд та інструкцій, які мікропроцесор розуміє та може виконувати. Вказане значення показує, з яким набором інструкцій Intel сумісний процесор.
|
x86-64 |
| Підтримувані розширення | AES , AMD-V , AVX512 , AVX , AVX2 , FMA3 , MMX-plus , SHA , SSE2 , SSE4.2 , SSE4A , SSE4.1 , SSE3 , SSSE3 , SSE , x86-64 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 100°C |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| Вбудований USB 3.2 Gen 2 (10 Гбіт/с) | 4 |
| Вбудований USB 2.0 (480 Мбіт/с) | 1 |
| PCI Express® Версія | PCIe® 5.0 |
| Рідні канали PCIe® (усього/використовувані) | 28 , 28 |
| Підтримка NVMe | Boot , RAID0 , RAID1 , RAID10 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Макс. Пам’ять | 96 GB |
| Підтип системної пам’яті | SO-DIMM |
| Максимальна швидкість пам’яті | [{"memoryKey2":"2x1R","memoryType":["DDR5-5600"]},{"memoryKey2":"2x2R","memoryType":["DDR5-5600"]}] |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ 610M |
| Кількість графічних ядер | 2 |
| Частота графіки | 2200 MHz |
| DirectX® Версія | 12 |
| DisplayPort™ Версія | 2.0 |
| HDMI® Версія | 2.1 |
| Підтримувана версія HDCP | 2.1 |
| USB Type-C® DisplayPort™ Альтернативний режим | Так |
| Підтримка кількох моніторів | Так |
| Макс. показів | 4 |
| AMD FreeSync™™™ | Так |
| Бездротовий дисплей | Miracast |
| AMD SmartShift МАКС | Так |
| Пам’ять AMD SmartAccess | Available |
| Безпека, віртуалізація та керованість | |
|---|---|
| Поліпшений захист від вірусів AMD (біт NX) | Так |