Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 PRO 6850HS |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen PRO 6000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.7 GHz |
| Базова частота | 3.2 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 35W |
| Кеш L1 | 512 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 6nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR5 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Графічна модель | AMD Radeon™ 680M |
| Кількість графічних ядер | 12 |
| Частота графіки | 2200 MHz |
| Лоток для ідентифікації продукту | FP7: 100-000000542 FP7r2:100-000000564 |