Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 PRO 5845 |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen PRO 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.6 GHz |
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 32 MB |
| TDP за замовчуванням | 65W |
| Кеш L1 | 512 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 3200 MT/s |
| Лоток для ідентифікації продукту | 100-000000832 |