Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 PRO 1700X Processor |
| Сімʼя | Ryzen PRO |
| Серія | Ryzen PRO 1000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 3.8 GHz |
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 95W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | 14nm |
| Розблоковано для розгону | Ні |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Теплове рішення (МПК) | AMD Wraith Spire |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 95°C |
| Дата запуску | 6/29/2017 |
| Підтримка ОС | Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 x16 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Специфікація системної пам’яті | Up to 2667 MT/s |
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Лоток для ідентифікації продукту | YD17XBBAM88AE |
| Ідентифікатор продукту МПК | YD17XBBAAEMPK |
| Підтримувані технології | AMD GuardMI Technology , AMD SenseMI Technology , Virtualization , DASH 1.2 , Secure Boot , Trusted Applications , TSM Encryption , AES , AVX2 , XFR (Extended Frequency Range) |