Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 5800HS |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.4 GHz |
| Базова частота | 2.8 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
| TDP за замовчуванням | 35W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Роз’єм процесора | FP6 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 105°C |
| Дата запуску | 1/12/2021 |
| Підтримка ОС | Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 - Up to 3200 , LPDDR4 - Up to 4266 |
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 8 |
| Частота графіки | 2000 MHz |
| Лоток для ідентифікації продукту | 100-000000295 |
| Підтримувані технології | AMD Zen 3 Core Architecture |