Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 5700X3D |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 5000 Series |
| Форм-фактор плати | Desktops , Boxed Processor |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.1 GHz |
| Базова частота | 3 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 96 MB |
| TDP за замовчуванням | 105W |
| Кеш L1 | 512 KB |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Роз’єм процесора | AM4 |
| Теплове рішення (PIB) | Not Included |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 90°C |
| Дата запуску | 01/08/2024 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| PCI Express® Версія | PCIe® 4.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 |
| Канали пам’яті | 2 |
| Графічна модель | Discrete Graphics Card Required |
| Ідентифікатор продукту в упаковці | 100-100001503WOF , 100-100001503 |
| Лоток для ідентифікації продукту | 100-000001503 |
| Підтримувані технології | AMD StoreMI Technology , AMD Zen 3 Core Architecture , AMD Ryzen™ Master Utility , AMD Ryzen™ VR-Ready Premium |