Керування файлами cookie, які використовуються для реклами, таких як персоналізація реклами, ремаркетинг і аналіз ефективності реклами.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Ім’я | AMD Ryzen™ 7 4800H |
| Сімʼя | Ryzen |
| Серія | Ryzen 4000 Series |
| Форм-фактор плати | Laptops , Desktops |
| Колишнє кодове ім’я | Renoir |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. Збільшення частоти | Up to 4.2 GHz |
| Базова частота | 2.9 GHz |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
| TDP за замовчуванням | 45W |
| Налаштовуваний TDP AMD (cTDP) | 35-54W |
| Процесорна технологія для ядер ЦП | TSMC 7nm FinFET |
| Роз’єм процесора | FP6 |
| Макс. Робоча температура (Tjmax) | 105°C |
| Дата запуску | 1/6/2020 |
| Підтримка ОС | Windows 11 - 64-Bit Edition , Windows 10 - 64-Bit Edition , RHEL x86 64-Bit , Ubuntu x86 64-Bit |
| Графічні можливості | |
|---|---|
| Графічна модель | AMD Radeon™ Graphics |
| Кількість графічних ядер | 7 |
| Частота графіки | 1600 MHz |
| Можливості підключення | |
|---|---|
| PCI Express® Версія | PCIe® 3.0 |
| Тип системної пам’яті | DDR4 - Up to 3200 , LPDDR4 - Up to 4266 |